تماشا کنید:نظر دانشجویان امیرکبیر در مورد iran open | P30Tech


                                                تماشا کنید:نظر دانشجویان امیرکبیر در مورد iran open

یازدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با حضور گسترده و استقبال خوب دانشجویان ایرانی برگزار شد و در این میان تیم‌های قوی از دانشگاه‌های مختلف ایرانی کار را برای تیم‌های رباتیک خارجی سخت کردند. همراه زومیت باشید تا گفت‌وگوی صمیمانه با یکی از تیم‌های ایرانی که در این دوره از مسابقات رباتیک آزاد ایران شرکت کردند را تماشا کنید.


یازدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با حضور گسترده و استقبال خوب دانشجویان ایرانی برگزار شد. مهم‌تر از همه اینکه تیم‌های دانشجویی ایرانی که در این مسابقات شرکت کرده‌اند، تجارب کسب عناوین در مسابقات بین‌المللی را داشته و در برخی مواقع برای تیم‌های رقیبشان کری هم می‌خواندند.

در میان تیم‌های ایرانی در این دوره از مسابقات، حضور دانشجویان دختر بیش از پیش به چشم می‌آمد. مخصوصاً در رشته‌های مختلف فوتبال ربات‌ها این حضور بیشتر از دیگر لیگ‌ها به چشم می‌آمد.

برای اطلاع از نظر دانشجویان ایرانی حاضر در مسابقات iran open 2016 با دو تن از اعضای تیم فوتبال پارسیان دانشگاه امیر کبیر که در لیگ فوتبال ربات‌های سایز کوچک یا small size شرکت کردند، گفت و گوی صمیمانه‌ای انجام دادیم.

لینک دانلود p720   |   لینک دانلود p360


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
طراح با سابقه اپل این شرکت را به مقصد GoPro ترک کر...
آيا نکسوس 7 پی می‌ تواند تعداد فروش گوشی های هوشمن...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...