اولین ماراتن نفس‌گیر برنامه‌نویسی در حوزه‌ گردشگری استارت‌آپ ویکند هاکاتریپ از فردا شروع می‌شود | P30Tech


                                                اولین ماراتن نفس‌گیر برنامه‌نویسی در حوزه‌ گردشگری استارت‌آپ ویکند هاکاتریپ از فردا شروع می‌شود

اولین دوره‌ی ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه‌ی گردشگری چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه در دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و با حمایت سامانه‌ی اینترنتی خرید بلیط هواپیما، www.alibaba.ir، آغاز می‌شود.


هاکاتریپ، اولین ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه‌ی گردشگری است که با حضور ۱۵ تیم ۳ تا ۵ نفره در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه‌ی هفته‌ی جاری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. تیم‌ها در این دوره از استارت‌آپ ویکند هاکاتریپ، با چالش‌های برنامه‌های طراحی شده‌ی خود آشنا شده و با کمک مربیان به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای این چالش‌ها می‌پردازند. مربیان حاضر در هاکاتریپ، باتوجه به پارامتر‌های ارزیابی که از قبل در اختیارشان قرار داده شده است، ۱۰ تیم را برای ارائه‌ی نهایی محصول‌شان به هیأت داوران معرفی می‌کنند و در نهایت با توجه به معیارهای گزینش داوری، تیم‌های اول تا سوم انتخاب و جوایزی به آنها اهدا می‌شود.

افرادی که سابقه‌ی فعالیت تیمی و کار بر روی یک استارت‌آپ تحت وب و یا به‌عنوان یک تیم، آشنایی لازم با طراحی و برنامه نویسی نرم‌افزار موبایلی اندرویدی یا iOS را دارند، می‌توانند در این دوره از استارت‌آپ ویکند گردشگری شرکت کنند.

اولین ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه‌ی گردشگری، به میزبانی دانشگاه شهیدبهشتی و حمایت سایت Alibaba.ir، مرکز شتابدهی نوآوری و مرکز نوآوری و رشد واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، با هدف پوشش‌دهی خلاهای موجود در حوزه‌ی گردشگری، برگزار می‌شود.

سامانه‌ی اینترنتی خرید بلیط‌های چارتر، سیستمی و قطار Alibaba.ir، بارها حامی ماراتن‌های برنامه‌نویسی همچون هاکاتون و یا سمینارها و همایش‌های حامی فعالان و مستعدان حوزه‌ی وب و برنامه‌نویسی بوده است.

مراسم اختتامیه‌ی این رویداد جمعه ۲۷ فروردین ماه برگزار می شود و تیم‌های راه یافته به مرحله‌ی نهایی، محصول خود را در برابر داوران به نمایش خواهند گذاشت. سه تیم اول به ترتیب سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومان جایزه نقدی دریافت می‌کنند. همچنین به تیم های منتخب امکان استقرار رایگان در مرکز نوآوری و رشد دانشگاه بهشتی حداقل به مدت ۳ ماه تعلق می گیرد که این استقرار به همراه مربی‌گری کارشناسان علی‌بابا و استفاده از رویدادهای مرکز نوآوری و رشد دانشگاه شهید بهشتی همراه خواهد بود..

اگر هنوز موفق به ثبت‌نام در این ماراتن نفس‌گیر و پر چالش نشده‌اید یا به اطلاعات مربوط به رویداد هاکاتریپ اعم از برگزاری، زمان‌بندی، ‌معرفی داوران، مربیان و تیم اجرایی، شاخص‌های داوری و خبرهای آتی آن نیاز دارید، به وب‌سایت www.hackatrip.com  مراجعه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
وبگرد: دریافت روزانه داستان های انگلیسی ...
مایکروسافت از تایپ کاور لوکس «سیگنِچِر» برای سرفس ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
امروز رسما نمایشگاه کامپیوتکس تایوان کار خود را آغاز کرد و کمپانی ها از جدیدترین فناوری ها و محصولات خود در این گردهمایی بزرگ و مهم رونمایی میکنند. بدون شک ایسوس همواره یکی از فعال ترین کمپانی های فعا...