از معرفی بازی F1 2016 تا تاریخ انتشار جدید بازی No Man's Sky | P30Tech


 از معرفی بازی F1 2016 تا تاریخ انتشار جدید بازی No Man's Sky

از جمله عناوینی که در طی سال های اخیر به یکی از انتخاب های اصلی علاقه مندان به بازی های اتومبیل رانی شبیه ساز تبدیل شده است می توان به مجموعه بازی های فرمول یک (F1) اشاره کرد. مجموعه ای که در طول چند شماره ی اخیر خود با تبدیل شدن به عنوانی منظم و سالیانه و لیسانس کامل مسابقات سالانه ی فرمول یک جهش های قابل توجهی را تجربه کرده و توجه عده ی فراوانی از علاقه مندان عناوین شبیه ساز اتومبیل رانی را به خود جلب نموده است. به طور حتم بسیاری از علاقه مندان به مجموعه بازی های F1 (که از نسخه ی پیشین این سری در سال گذشته انتظارات بیشتری داشتند) مدت هاست که در انتظار معرفی نسخه ی بعدی این مجموعه یعنی بازی F1 2016 به سر می برند. انتظاری که می توان گفت بالاخره به سر آمده است و به موجب آن شاهد معرفی رسمی بازی F1 2016 به علاقه مندان مجموعه بازی های فرمول یک توسط سازندگان این اثر هستیم.


 

به تازگی سازندگان سری F1 یعنی اعضای شرکت بازی سازی Codemasters هواداران مسابقات سالانه ی فرمول یک را از دلتنگی نجات داده و به معرفی رسمی جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی F1 2016 پرداخته اند. اثری که بنا به رسم اخیر مجموعه بازی های F1 در فصل تابستان (تابستان امسال) منتشر خواهد شد و تا چندی دیگر علاقه مندان به مسابقات فرمول یک بر روی سه پلتفرم کامپیوتر های خانگی ، اکس باکس وان و پلی استیشن 4 قادر به تجربه ی آن خواهند بود. به منظور دور زدن رکود نسبی موجود در بخش گیم پلی که سری F1 در یکی دو نسخه ی اخیر خود با آن مواجه بوده است سازندگان این مجموعه تصمیم به اعمال تغییراتی در گیم پلی بازی F1 2016 گرفته اند. به این ترتیب که بخش اصلی گیم پلی در نسخه ی جدید از سری بازی های F1 یعنی بخش Career ، به جای پنج فصل پیاپی از مسابقات فرمول یک در نسخه های اخیر سری F1 (که شامل تمامی مسابقات و پیش مسابقات فصل با کوچک ترین جزییات مربوط به آن ها بوده اند) این بار ده فصل پیاپی را در بازی F1 2016 شامل می شود که مسلماً تجربه ی مفصل تر، درگیر کننده تر و طولانی تری را به نسبت نسخه های پیشین این مجموعه برای تجربه کنندگان این اثر به همراه خواهد داشت. گفتنی است که تجربه کنندگان بخش Career از بازی F1 2016 در طول این ده فصل قادر به شروع مسابقات سالانه ی فرمول یک در قالب یکی از تیم های یازده گانه ی این بازی خواهند بود و پس از آن در هر زمان که شرایط برایشان فراهم آمد می توانند با عقد قرار داد های پر سود تر و وسوسه بر انگیز تر به عضویت دیگر تیم های حاضر در این بازی در بیایند.

 f12016

البته برای آن دسته از رانندگانی که قصد وفاداری به تیم محبوب خود را در این بازی دارند این شرایط مهیاست تا هر ده فصل بخش Career بازی F1 2016 را در قالب یک تیم واحد به انجام مسابقات فرمول یک بپردازند و تا زمان عرضه شدن بازی F1 2017 در تابستان سال 2017 میلادی پیست های مسابقات فرمول یک در بازی F1 2016 را تنها با برچسب تیم محبوب خود در نوردند. پیست های بیست و یک گانه ای که قرار است تمامی آن ها پیست های واقعی مسابقات فرمول یک در سال جاری میلادی را شامل شوند و حتی مسیر جدید شهر باکو واقع در کشور آذربایجان (که امسال پذیرای رانندگان حرفه ای مسابقات فرمول یک خواهد بود) نیز به بازی F1 2016 اضافه شده است تا در قالب این بازی برای تمامی تجربه کنندگان سری بازی های F1 قابل پیمودن باشد. بازی F1 2016  همانند نسخه ی پیشین مجموعه بازی های F1 یعنی بازی F1 2015 با نسخه ی سوم از موتور گرافیکی اختصاصی شرکت Codemasters یعنی موتور Ego ساخته خواهد شد. اما به موجب بهره مندی این نسخه از موتور گرافیکی Ego از تکنیک های فنی مبتنی بر واسط برنامه نویسی سطح پایین Direct X 12 (که چندی پیش به طور رسمی توسط مهندسان شرکت کد مسترز مورد تایید قرار گرفت) مسلماً تجربه کنندگان بازی F1 2016 در بخش گرافیک فنی این بازی شاهد بهبود های بیشتری نسبت به نسخه ی پیشین این مجموعه خواهند بود. به هر حال شاید در نمایشگاه  E3امسال شاهد انتشار اطلاعات بیشتر و مفصل تری در رابطه با بازی F1 2016 به همراه مشخص شدن تاریخ دقیق عرضه ی این بازی به بازار باشیم.

 f1-2016

اما آن دسته از بازیبازانی که به جای پیست های مسابقه در روی زمین به ماجراجویی در فضای بی انتها و کشف سیاره های دور دست در کهکشان های دور افتاده علاقه مند هستند مسلماً بیش از بازی F1 2016 به بازی No Man's Sky چشم امید دوخته اند. ظرف روز های اخیر به اتفاق یکدیگر از شایعاتی مطلع شدیم که بر تاخیر فرآیند انتشار بازی No Man's Sky دلالت داشتند. حال پس از گذشت مدتی کوتاه از انتشار این شایعات شاهد به تحقق پیوستن آن ها هستیم و به این ترتیب بازی مورد انتظار No Man's Sky هم اکنون تاریخ انتشار جدیدی یافته و به جای مهلت مقرر پیشین یعنی روز بیست و یکم ماه آینده (ماه ژوئن) در تاریخ 9 آگوست سال جاری میلادی در اختیار چشم انتظاران این بازی قرار خواهد گرفت. گفتنی است که این تاریخ انتشار جدید توسط حامی اصلی بازی No Man's Sky یعنی شرکت سونی مورد تایید قرار گرفته و در وب سایت پلی استیشن این شرکت و در بخش اختصاصی مربوط به بازی استودیو Hello Games باز تاب یافته است. به این ترتیب علاقه مندان به بازی No Man's Sky باید چیزی در حدود دو ماه بیش از مهلت وعده داده شده ی پیشین در انتظار انتشار بازی محبوب خود باقی بمانند. در پایان باید به این نکته اشاره کرد که مقصد اصلی بازی No Man's Sky دو پلتفرم کامپیوتر های خانگی و کنسول پلی استیشن 4 خواهد بود. به این ترتیب احتمالاً بازی No Man's Sky به رسم دو سال گذشته حضور پر باری در نمایشگاه سالانه ی E3 خواهد داشت. هر چند که به دلیل روشن شدن بسیاری از نکات کنجکاوی بر انگیز این بازی در نزد هواداران شاید حضور (احتمالی) بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 امسال دیگر آن خاصیت غافلگیر کننده بودن سال های گذشته را نداشته باشد.  


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۳۵ درصد از جرایم ثبت شده در پلیس فتا مربوط به تلگر...
از معرفی بازی F1 2016 تا تاریخ انتشار جدید بازی No...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...