لامبورگینی صحنه‌ای از فیلم The Italian Job را با دو میورا بازسازی کرد | P30Tech


                                                لامبورگینی صحنه‌ای از فیلم The Italian Job را با دو میورا بازسازی کرد

برای بزرگداشت دستاوردی مهم، لامبورگینی دو عدد از میوراهای خود را از موزه‌ها بیرون و به بزرگراهی در ایتالیا برده که توسط فیلم The Italian Job به شهرت رسیده است. لامبورگینی با بازسازی افتتاحیه‌ی این فیلم به نوعی پنجاهمین سال تولید میورا را جشن می‌گیرد.


لامبورگینی دو خودروی خاطره‌انگیز میورای را که در موزه‌ی رسمی این شرکت به سر می‌بردند به بزرگراه برناردپس در نزدیکی مرز ایتالیا و سوئیس برده تا علاوه بر بازسازی صحنه‌ی افتتاحیه‌ی The Italian Job به نوعی پنجاهمین سالگرد تولد میورا را نیز جشن بگیرد.

میورا

در حالی که ممکن است انتظار پیاده شدن مایکل کین از یکی از این میوراها را داشته باشید، اما در صحنه‌ی بازسازی شده پدران میورا از این خودرو پیاده می‌شوند. این افراد مهندسانی هستند که میورا را طراحی کرده‌اند. دو مهندس با نام‌های جیان پائولو دالارا، پابلو استانزانی در کنار طراح این خودرو مارچلو گاندینی که پدران میورا هستند، در این عکس‌ها دیده می‌شوند.

لامیورگینی میورا

لامبورگینی این صحنه را با همکاری دولت ایتالیا و بخش سازه‌های آن بازسازی کرده است. این جاده در واقع جاده‌ی ایالتی شماره ۲۷ ایتالیا به شمار می‌رود که یکی از زیباترین پیچ‌های جاده‌ای را در این کشور دارد و در نهایت نیز به سوئیس متصل می‌شود.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
پوشش اختصاصی سخت افزار از کنفرانس خبری نمایشگاه کا...
اپ تایم: با EyeEm عکس هایتان را به اشتراک بگذارید ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...