گوگل برای نامگذاری اندروید بعدی از شما کمک می خواهد ! | P30Tech


همه پرسی برای نامگذاری اندروید N

شرکت گوکل در حال جست و جو برای نام نسل بعدی سیستم عامل خود یعنی اندروید می باشد ، تا به این لحظه همه اندروید بعدی را به نام Android N می شناسند که در واقع این نام یک نام کد می باشد و نام نهایی این اندروید همانند نسل های پیشین از روی یک خوراکی خوشمزه برداشته خواهد شد.

شرکت گوگل برای اولین بار طی اقدامی جالب از کاربران خود خواسته تا نام های مورد نظرشان را برای نام گذاری این نسخه از اندروید پیشنهاد دهند و حالا شاهد نتایج جالبی هستیم.

هم اکنون شما می توانید تا بر روی سایت رسمی شرکت گوگل نام های پیش نهادی خود را برای نسخه ی بعدی سیستم عامل اندروید ارائه دهید ، این همه پرسی بر روی سایت گوگل تا تاریخ نهم ماه ژوئن ادامه دارد و باید بدانید که کاربران هندی سخت تلاش دارند تا نام اندروید بعدی را به یکی از دسر های محلی این کشور نسبت دهند ، لشکری ار کاربران هندی چند روزی است این نظر سنجی را مورد لطف خود قرار داده اند و طی کمپینی قصد دارند تا اندروید بعدی را از روی دسر محلی خود و یا Neyyappam نام گذاری کنند ، Neyyappam نام نوعی دسر هندی می باشد که از برنج و شکر ساخته می شود و یکی از قوی ترین کاندیداهای موجود برای نامگذاری اندروید بعدی است ، از دیگر کاندیدا های موجد می توان به Nacho ( نوعی غذای مکزیکی ) ، Nectarine ( شلیل) و Navy Bean لوبیای چشم بلبلی اشاره نمود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
سامسونگ در حال ساخت یک صفحه ی نمایش ۵.۵ اینچی ۴K م...
عکاسباشی های برتر هفته: از سرزمین میانه تا صخره | ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...