همنشینی صدا و تصویر منحنی در یک خانه | P30Tech


samgung

ساندبار Curved متناسب با شعاع انحنا تلویزیون‌های Curved سامسونگ طراحی شده‌اند.
امروزه شرط اصلی برای داشتن چیدمانی زیبا در هر خانه‌ای تناسب، هماهنگی و هارمونی وسایل خانه با یکدیگر است. چیدمان مطلوب هر خانه‌، وقتی از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود که بحث طراحی و چیدمان اتاق نشیمن و پذیرایی در میان باشد. اتاق نشیمن و پذیرایی، قلب یک خانه و کانون توجه اهالی و احتمالاً میهمانان آنجاست. جدا از مبلمان، تلویزیون و سیستم صوتی که در اتاق نشیمن قرار می‌گیرد نیز نقش زیادی در زیبایی طراحی این فضا دارد. از این‌رو بحث طراحی محصولات صوتی و تصویری یکی از مسائلی است که موردتوجه تولیدکنندگان این صنعت قرار گرفته است. برای شرکت سامسونگ نیز از دیرباز طراحی تلویزیون و سیستم‌های صوتی از اولویت ویژه‌ای برخوردار بوده و هست؛ به‌خصوص که جایگاه این وسایل معمولاً در اتاق نشیمن خانه یا پذیرایی است.
تلویزیون‌های منحنی یا اصطلاحاً Curved سامسونگ علاوه بر مزایا و ویژگی‌های فنی همچون افزایش میدان دید، القای حس غوطه‌وری در تصویر دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد طراحی است.
از این ویژگی‌ها تناسب میزان انحنا یا خمیدگی تلویزیون و بزرگی صفحه‌نمایش آن است. به این ترتیب که در تلویزیون‌هایی با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر این شعاع انحنا بیشتر و با کوچک‌تر شدن سایز تلویزیون این انحنا کمتر می‌شود.
اما این پایان داستان نیست و سامسونگ قبل از ساخت تلویزیون‌های Curved به سیستم صوتی کاربران نیز اندیشیده است؛ ساندبارهای Curved محصول بعدی سامسونگ هستند که متناسب و هماهنگ با شعاع انحنا تلویزیون‌های سامسونگ طراحی شده‌اند. سامسونگ در طراحی محصولات صوتی تصویری هارمونی این محصولات را نیز فراموش نکرده و برای همراهی تلویزیون‌های Curved همنشینی درخور و زیبا به ‌نام ساندبار Curved در نظر گرفته است تا ترکیب این دو در پیشانی خانه، علاوه بر ارائه صدا و تصویری باکیفیت، جلوه‌ای خاص نیز به خانه بیفزاید.
طراحی ساندبار به شکل Curved علاوه بر جنبه زیبایی دارای ویژگی مشابهی با تلویزیون‌های Curved است. ویژگی مشترک این دو محصول Curved انتشار تصویر و صدای فراگیر است که باعث می‌شود حس فراگیری تصویر تلویزیون Curved با صدای واقعی و زنده ساندبار Curved در هم آمیخته و تجربه‌ای جذاب و منحصربه‌فرد از تماشای تلویزیون و شنیدن صدا برای بیننده ایجاد شود./
پایان خبر

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
شکست دوم اوراکل از گوگل | P30Tech
پیش نمایش گرندپری موناکو فرمول یک ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...