یک اسلاید برای لو دادن مشخصات اصلی کارت گرافیک AMD کافی بود! | P30Tech


 یک اسلاید برای لو دادن مشخصات اصلی کارت گرافیک AMD کافی بود!

دیگر چیزی تا کامپیوتکس 2016 بافی نمانده است.اما همچنان برخی از اطلاعات و مشخصات در حال پیشقدم شدن هستند.در تاریخ 1 ژوئن،AMD کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار خواهد کرد.اما تا کنون مشخص نبود که آیا کامپیوتکس مکانی برای معرفی :ستاره قطبی" خواهد بود یا نه.به عبارت بهتر با وجود آنکه چند بنچمارک از Data Center های مختلف لو رفته بود،اما باز هم نمی دانستیم که AMD کارت گرافیک های جدید خود را رونمایی خواهد کرد یا خیر.


 

در نهایت برخی اخبار خوب از ستاره قطبی رسیده است.کارت گرافیک AMD Radeon RX 480 در آخرین اخبار خود نمایی کرده و حالا مطمئن هستیم که AMD یک کارت گرافیک با نام AMD Radeon RX 480 را تولید کرده و در کامپیوتکس معرفی خواهد کرد.

این کارت گرافیک در تصویر لو رفته،مشخصات خوبی را به نمایش گذاشته است.در این تصویر  کارت گرافیک AMD Radeon RX 480 در حال رندر دقت 1440p بر روی فرکانس 144 هرتز است.این رندر بر روی API OpenGL صورت گرفته و در تصویر یک مانیتور منحنی لنوو مانند Y27F دیده می شود.این مانیتور حتی در نسخه قدیمی خود،قادر به پشتیبانی از 144 هرتز در حالت FreeSync است.AMD در روزهای گذشته تائید کرده است که یک کارت گرافیک قدرتمند،بر مبنی ستاره قطبی را روانه بازار خواهد کرد که قیمت تمام شده آن بین 250 الی 300 دلار خواهد بود.یعنی حتی کمتر از GTX1070.هر چند که AMD تا کنون مشخصات و کوچکترین بنچمارکی را از این کارت گرافیک منتشر نکرده است،اما پیشبینی می گردد که 480/X دارای توانی بیشتر از R9 380X باشند.اما نه مقداری که به مانند یک معجزه به نظر برسد.

این کارت گرافیک می تواند رندرهای 1440p را به بهترین شکل اجرا کرده و نرخ فریم متوسط را ارائه دهد.ستاره قطبی در این رنج از محصولات خود،می تواند 60 فریم در ثانیه را برای دقت 1440p محیا نماید.دقتی که عموما زاویه دیگر آن با 2560 پیکسل تولید می گردد.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
وبگرد: ابزارهای رایگان و ضروری ویرایش تصاویر در قا...
فیزیکدانان احتمالا نیروی بنیادی پنجم را شناسایی کر...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...