پیش نمایش گرندپری موناکو فرمول یک | P30Tech


                                                پیش نمایش گرندپری موناکو فرمول یک

مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک امروز ششمین مرحله‌ی خود را پشت سر خواهد گذاشت. شهر موناکو و پیست خیابانی آن، امروز ساعت ۱۶:۳۰ میزبان خودروهای فرمول یک خواهد بود. با زومیت همراه باشید تا از جایگاه رانندگان برای آغاز این مسابقه مطلع شوید.


گرندپری موناکو را می‌توان از جذاب‌ترین مراحل فرمول یک دانست. پیچ‌های پیاپی در خیابان‌های این شهر، باعث شده است تا مهارت رانندگان به کلیدی‌ترین عامل موثر در این گرند‌پری تبدیل شود. به همین دلیل عموما تصادفات زیادی را در این پیست شاهد هستیم. برخورد مکس وشتاپن راننده‌ی تیم ردبول و قهرمان گرندپری اسپانیا در دورهای تمرینی و زمان‌گیری با کنار پیست، گواه این مدعی است. ردبول شاسی خودروی راننده‌ی جوان خود را به دلیل تصادف سنگین صورت گرفته، تعویض خواهد کرد و این مسئله به معنی استارت مسابقه برای وشتاپن از رده‌ی انتهایی خواهد بود. 

گرندپری موناکو فرمول یک

اما در طرف دیگر دنیل ریکیاردو هم‌تیمی وشتاپن با عملکرد فوق‌العاده‌ی خود موفق شد تا با ثبت زمان ۱:۱۳:۶۲۲، پل‌پوزیشن (جایگاه اول برای استارت مسابقه) را بدست آورد. کریستین هورنر مدیر ردبول نیز پس از دور‌های زمان‌گیری به ستایش عملکرد راننده‌ی اول تیم خود پرداخت. پس از ریکیاردو، راننده‌های مرسدس بنز، نیکو رزبرگ و لوئیس همیلتون با رکوردهای ۱:۱۳:۷۹۱ و ۱:۱۳:۹۴۲ در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند. البته پس از فشار زیادی که رزبرگ و همیلتون به خودروهای خود آوردند، مرسدس بنز مشکلات فشار سوخت ناشی از دمای بیش از حد پیشرانه را گزارش کرد و قطعا در این خصوص هشدارهای لازم را به رانندگان خود انتقال خواهد داد.

گرندپری موناکو فرمول یک

رانندگان فراری نیز طبق سنت چند سال اخیر پس از رانندگان مرسدس بنز قرار گرفتند. سباستین فتل از جایگاه چهارم و کیمی رایکونن از جایگاه ششم مسابقه را آغاز خواهند کرد. اما نکته‌ی جالب توجه دور‌های زمان‌گیری گرندپری موناکو، قرار گرفتن نیکو هالکنبرگ راننده‌ی آلمانی تیم فورس ایندیا است که با ثبت رکورد ۱:۱۴:۷۲۶ از مکان پنجم مسابقه را آغاز خواهد کرد. در نهایت نیز باید به عملکرد متوسط تیم‌های مک‌لارن و ویلیامز اشاره کرد که علی‌رغم بهره بردن از رانندگان با تجربه، موفق به کسب مکان خوبی برای آغاز مسابقه نشدند.

در ادامه می‌توانید عملکرد رانندگان و تیم‌های فرمول یک را در دور‌های زمان‌گیری مشاهده کنید.

گرندپری موناکو فرمول یک

گرندپری موناکو فرمول یک امروز راس ساعت ۱۶:۳۰ آغاز خواهد شد. متاسفانه تا بدین لحظه شبکه‌ی ورزش برنامه‌ای مبنی بر پخش زنده‌ی این رویداد نداشته است.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
همنشینی صدا و تصویر منحنی در یک خانه | P30Tech
چگونه سگ‌ ها بدون جی پی اس مسیریابی می‌کنند؟ ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...