ایرانسل برای فینال جام حذفی ایران پیشنهاد ویژه ارائه داد | P30Tech


                                                ایرانسل برای فینال جام حذفی ایران پیشنهاد ویژه ارائه داد

ایرانسل برای فینال جام حذفی ایران به مشترکان خرمشهری و استان قهرمان جام حذفی تخفیف‌های مختلفی پیشنهاد داده است. این تخفیف‌ها از ساعت ۲۱ امروز آغاز می‌شود. فینال جام حذفی فوتبال ایران میان تیم‌های ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران نیز ساعت ۲۱ امروز نهم خرداد ۹۵ در خرمشهر برگزار می‌شود. همراه زومیت باشید.


همزمان با مسابقه‌ی نهایی جام حذفی فوتبال ایران میان تیم‌های ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران به میزبانی خرمشهر، ایرانسل پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیف مکالمه برای مشترکان خود و فوتبال‌دوستان ارائه کرده است.

این پیشنهادها که در دومین سال متوالی حمایت این اپراتور از لیگ برتر و در قالب «جزیره هوشمند ایرانسل» ارائه شده، شامل یک پیشنهاد ویژه برای اهالی خرمشهر و پیشنهاد تخفیفی دیگری برای ایرانسلی‌های ساکن استان قهرمان جام حذفی (استان اصفهان یا تهران) است.

همزمان با برگزاری مسابقه فینال از ساعت ۲۱ تا ۲۴ روز نهم خرداد، ایرانسلی‌های ساکن خرمشهر می‌توانند از ۵۰ درصد تخفیف در تماس‌های درون شبکه‌ی ایرانسل استفاده کنند.

پس از پایان بازی و مشخص شدن تیم قهرمان جام حذفی نیز ایرانسلی‌های یکی از استان‌های اصفهان یا تهران از ساعت ۲۴ روز نهم خرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز بعد یعنی دهم خرداد، از ۵۰ درصد تخفیف مکالمه‌ی درون شبکه بهره‌مند می‌شوند. این تخفیف از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر روز دهم خرداد نیز ۱۵ دقیقه در هر ساعت برای مشترکان استان برنده‌ی جام حذفی ادامه خواهد داشت.

مشترکان این اپراتور می‌توانند برای پیوستن به جزیره‌ی هوشمند ایرانسل و بهره‌مندی از تخفیف فوق، کد دستوری #۱*۱۳۵* (ستاره ۱۳۵ ستاره ۱ مربع) را شماره‌گیری کنند. ایرانسل پیش از این نیز به مناسبت قهرمانی تیم استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال و به عنوان حامی لیگ، تخفیف ۵۰ درصدی مکالمه در جزیره‌ی هوشمند را برای خوزستانی‌ها در نظر گرفته بود.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
ادامه تلاش گوگل برای انتخاب نام اندروید N؛ Neyyapp...
پیام رسان ها تا یک سال دیگر سرورهای شهروندان ایران...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...