۱۶ اپراتور مجازی در حال مذاکره با ۳ اپراتور اصلی موبایل | P30Tech


                                                ۱۶ اپراتور مجازی در حال مذاکره با ۳ اپراتور اصلی موبایل

به گفته معاون رگولاتوری، ۱۶ متقاضی اپراتور مجازی موبایل در کشور موفق به دریافت موافقتنامه‌ی اصولی شدند و ۶ ماه فرصت دارند تا با اپراتورهای اصلی قرارداد همکاری امضاء کنند. همراه زومیت باشید.


صادق عباسی شاهکوه درباره آخرین وضعیت اعطای ورود اپراتورهای مجازی به بازار تلفن همراه کشور اعلام کرد که در حال حاضر به ۱۶ متفاضی اپراتور مجازی موافقتنامه‌ی اصولی اعطاء شده است و این شرکت‌ها در حال رایزنی برای توافق با اپراتورهای فعلی تلفن همراه کشور هستند تا بتوانند از امکانات شبکه‌ی این اپراتورها استفاده کنند.

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی توضیح داد: «این شرکت‌ها ۶ ماه فرصت دارند تا قرارداد خود را با اپراتورهای موبایل نهایی و به رگولاتوری ارائه کنند. پس از این مرحله، پروانه‌ی بهره‌برداری از اپراتورمجازی موبایل برای این شرکت‌ها صادر می‌شود و آنها می‌توانند نسبت به عرضه‌ی خدمات اقدام کنند.

به گفته‌ی عباسی شاهکوه، شرکت‌های فوق اسفندماه ۹۴ موافقتنامه‌ی اصولی خود را دریافت کرده‌اند که با توجه به فرصت ۶ ماهه باید تا مردادماه امسال توافق نهایی خود را با هر کدام از ۳ اپراتور موبایل اصلی به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کنند.

معاون رگولاتوری گفت: «در صورتی‌که طبق تاریخ پیش‌بینی شده در سازمان، پروانه‌ی بهره برداری از این خدمات در نیمه‌ی دوم امسال صادر شود، به نظر می‌رسد اپراتورهای مجازی بتوانند تا پایان سال، سرویس‌دهی خود را شروع کنند. 

او در مورد شماره‌های مجزای در نظر گرفته شده برای این اپراتورها بیان کرد: «هم‌اکنون یک رنج ۵۰ میلیون شماره‌ای برای این اپراتورها رزرو کرده‌ایم. این اپراتورها اگر بخواهند مانند اپراتورهای فعلی، سرویس‌های مکالمه، پیامک و دیتا بدهند موفقیتی نخواهند داشت. بلکه باید روی سرویس‌های ارزش افزوده خانگی و تجاری متمرکز شوند. البته این اپراتورها درنظر دارند سرویس‌های خاصی از جمله سلامت، ویدئو و کنتور هوشمند را به متقاضیان ارائه دهند.»


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
بهترین تبلت‌های بازار با قیمت ۸۰۰ هزار تا ۱.۵ میلی...
هیچ خودرویی از آمریکا وارد نشده است ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...