خبر مهم | نسخه طلایی واتس آپ را نصب نکنید | P30Tech


خبر مهم | نسخه طلایی واتس آپ را نصب نکنید

طی چند روز گذشته خبرهای زیادی مبنی بر نصب ورژن طلایی نرم افزار واتس آپ به گوش رسید . نسخه ای تقلبی از هکرها که فقط هدفشان دزدین اطلاعات میباشد . این نرم افزار که در اصل تحت تملک فیس بوک میباشد ، نسخه بدافزاری نیز از آن منتشر شده است که هیچ یک از قابلیت های نرم افزار اصلی را ندارد و فقط هدفش هک اطلاعات گوشی های هوشمند میباشد . 

هکرها و دزدان اطلاعات ، در پی آن هستند تا با ارسال پیامی مبنی بر اینکه نسخه طلایی این نرم افزار پیش تر فقط برای افراد مشهور در دسترس بود و حال با امکانات ویژه ای مانند : تماس تصویری ، اموجی های مختلف و ... در اختیار شما قرار گرفته است ، سعی بر آن دارد تا شما را تشویق به نصب این بدافزار کند . چنانچه این نرم افزار را نصب کنید ، کانال ارتباطی بین اطلاعات شما و هکرها ایجاد خواهد شد . 

واتس آپ در سایت رسمی خودش نیز این مورد را متذکر شده است که چنانچه فردی از این نرم افزارها استفاده کند ، دیگر حق استفاده از نرم افزار اصلی را نخواهد داشت . نام های دیگری که هکرها برای نرم افزارشان انتخاب کرده اند ، واتس آپ پلاس ، واتس آپ گلد و ... میباشد .

واتس آپ اعلام کرده است چنانچه فردی از نسخه طلایی این نرم افزار استفاده میکند ، به سرعت آن را پاک کند و پس از ۲۴ ساعت انتظار ، نسخه اصلی را مجددا نصب کند . 

نکته مهمی که باید در انتها به آن اشاره کنیم این است که این نرم افزار نسخه آی او اسی ندارد و کسی نمیتواند آن را روی آيفون خود نصب کند . فقط افرادی که گوشی خود را جیلبریک کرده اند و قفل آن را شکسته اند در معرض خطر میباشند . اپ استور همچنان امن میباشد .


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۶ راه ساده برای انتقال فایل بر روی آیفون و آیپد - ...
آیا اپل نظر ۶۲ میلیون کاربر هندی را به سمت خود جلب...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...