اینتل برای تقویت خود در حوزه اینترنت اشیا و خودروهای هوشمند، Itseez را تصاحب می کند | P30Tech


                                                اینتل برای تقویت خود در حوزه اینترنت اشیا و خودروهای هوشمند، Itseez را تصاحب می کند

اینتل در نظر دارد تا کمپانی Itseez را که در زمینه‌ی توسعه‌ی فناوری‌های بینایی ماشین فعالیت می‌کند، تصاحب کند. اینتل برای استفاده از فناوری‌های توسعه یافته توسط ایستیز در طیف محصولات اینترنت اشیا و محصولات مرتبط با خودروها برنامه‌ریزی کرده است. با زومیت همراه باشید.


اینتل در نظر دارد تا کمپانی ایستیز را که در زمینه‌ی توسعه‌ی فناوری‌های مرتبط با بینایی ماشین فعالیت می‌کند،‌ تصاحب کند. بزرگ‌ترین تولیدگننده‌ی پردازنده در جهان برای استفاده از فناوری‌های بینایی ماشین این کمپانی در محصولات مربتط با اینترنت اشیا و خودروسازی خود برنامه‌ریزی کرده است. اینتل اعلام کرده که که در آینده‌ی نزدیک، ایستیز به بخش مهمی از بخش توسعه‌ی اینترنت اشیا تبدیل خواهد شد. این کمپانی اعلام کرده که تصاحب ایستیز به اینتل کمک خواهد کرد تا بیش از پیش از مسیر کسب درآمد از بازار پی‌سی‌ها خارج شده و بتواند گجت‌های بیشتری را در حوزه‌ی اینترنت اشیا راهی بازار کند.

اینتل هنوز اطلاعاتی را در مورد اینکه با چه شرایطی این کمپانی روسی را از آن خود می‌کند، ارائه نکرده، اما این موضوع روشن است که اینتل درصدد بهبود وضعیت خود در بازار اینترنت اشیا است. ایتسیز همچنین اینتل را از نظر فناوری‌های مورد استفاده در خودرو‌های هوشمند تقویت خواهد کرد تا این کمپانی بتواند در این حوزه نیز حرف‌هایی را برای گفتن داشته باشد.

داگ دیویس، قائم مقام اینتل در حوزه‌ی اینترنت اشیا در مورد تصاحب ایتسیز چنین اظهار نظر کرده است:

یکی از فناوری‌های ضروری برای ورود به حوزه‌ی خودروهای هوشمند برخورداری از فناوری بینایی ماشین است. اینتل بدین منظور درصدد آن است تا کمپانی ایتسیز را به همراه تمام فناوری‌ها و الگوریتم‌های مورد استفاده مال خود کند. همچنین تصاحب ایتسیز باعث خواهد شد تا توانایی اینتل در حوزه‌ی اینترنت اشیا نیز بیش از پیش افزایش یابد.

اینتل اعلام کرده که فناوری‌های ایتسیز باعث خواهد شد تا مشتریان اینتل کاربری‌های بسیاری را براساس فناوری بینایی ماشین این کمپانی توسعه دهند. از جمله‌ی کاربردهای جدید این فناوری می‌توان به حوزه‌ی امنیت و خودروهای هوشمند اشاره کرد. اینتل با مشاهده‌ی وضعیت رو به افول بازار پی‌سی‌ها درصدد آن است تا با قدرت هر چه بیشتر مواضع خود را در حوزه‌ی خودروهای هوشمند و اینترنت اشیا تقویت کند.

نظر شما در مورد تصاحب ایتسیز چیست؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مشارکت مایکروسافت و فیسبوک در توسعه پرسرعت ترین کا...
سایت سخت افزار تنها اسپانسر رسانه ای رسمی کامپیوتک...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...