نتیجه نظرسنجی: نوتلا نام اندروید بعدی به انتخاب کاربران زومیت | P30Tech


                                                نتیجه نظرسنجی: نوتلا نام اندروید بعدی به انتخاب کاربران زومیت

گوگل در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال برخلاف سال‌های گذشته از کاربران خود خواست تا نام نسخه‌ی بعدی اندروید را با حرف اول N پیشنهاد دهند. ما نیز در زومیت از شما خواستیم که از بین گزینه‌های پیشنهادی یکی را انتخاب کرده یا نامی دیگر را پیشنهاد دهید. در ادامه با نتیجه این نظرسنجی با زومیت همراه باشید.


مقاله‌های مرتبط:

هر آن چه که باید در مورد اندروید 7 یا اندوید N بدانید

اندروید N نسخه‌ی جدید سیستم عامل محبوب گوگل است که پیش‌تر به بررسی ویژگی‌های جدید آن پرداخته بودیم. برخلاف روند همیشگی و انتظاری که داشتیم، گوگل این بار اعلام کرد که نام نسخه‌ی جدید سیستم عامل‌اش را کاربران انتخاب خواهند کرد. کافی است به وبسایت نام‌گذاری اندروید N مراجعه کرده و نام پیشنهادی خود را که با N شروع می‌شود، اعلام کنید.

در روزهای گذشته بسیاری شانس نام نوتلا را بیشتر از بقیه می‌دانستند چرا که گوگل در نسخه‌های قبلی نیز نشان داده بود که به نام شیرینی‌ها و شکلات علاقه دارد؛ اما این بار گوگل تصمیم گرفته راه دیگری را پیش‌ بگیرد. البته برخی نیز معتقدند گوگل نامی در ذهن خود دارد و این نام همان نوتلا است.

طبق نظرسنجی که هفته‌ی گذشته انجام دادیم، شما کاربران زومیت نیز با اکثریت قاطع بر این باور بودید که نام نسخه‌ بعدی اندروید نوتلا خواهد بود، چرا که این نام با ۵۹ درصد آرا اکثریت قاطع را کسب کرد.

نتایج نظرسنجی
  تعداد آرا
نوتلا ۱۰۴۳
گزینه های دیگر
۲۲۰
نودلز ۱۴۰
نوقا ۱۱۵
نارشملو ۷۹
نکتار ۶۱
ناچوز ۴۶

وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
شبکه اجتماعی: پشت صحنه رسانه های معتبر جهان و واکن...
تخت جمشید (پرسپولیس) | P30Tech

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...