تماشا کنید: نابود کردن موتورسیکلت های غیرقانونی در نیویورک | P30Tech


                                                تماشا کنید: نابود کردن موتورسیکلت های غیرقانونی در نیویورک

ظاهرا پلیس شهر نیویورک در برخورد با متخلفان و وسایل نقلیه غیرقانونی، با کسی شوخی ندارد. نیروی پلیس این شهر پس از ضبط موتورسیکلت‌های غیرقانونی و جریمه‌ی مالکان ، اقدام به نابود کردن تمامی موتورسیکلت‌ها با بولدوزر می‌‌کند. برای تماشای این ویدیو، با زومیت همراه باشید.


پلیس نیویورک به صورت زنده عملیات نابود کردن ۷۰ موتورسیکلت و اسکوتر غیرقانونی را به نمایش گذاشت. پس از قرار دادن تمامی این موتورسیکلت‌ها در صف، دو بولدوزر از روی آن‌ها عبور کرد. رئیس پلیس نیویورک پیش از این اعلام کرده بود که نیروی پلیس تا کنون و در سال ۲۰۱۶ بیش از ۷۰۰ موتورسیکلت غیرقانونی را دستگیر کرده‌اند.

ویلیام براتون رئیس پلیس نیویورک پیش از آغاز عملیات انهدام این موتورسیکلت‌ها، به تمامی افرادی که از این دسته از وسایل نقلیه استفاده می‌کنند هشدار داد که در صورت اطلاع پلیس از آن‌ها، پس از جریمه، وسیله‌ی نقلیه‌ی آن‌ها نیز به سرنوشت مشابه نمونه‌های گذشته ختم خواهد شد. نیروی پلیس نیویورک حتی در این خصوص هشتگ UseItAndLoseIt# را نیز درست کرده است.

با این که پس از پخش این ویدیو بسیاری از مردم و رسانه‌ها به تمجید عملکرد مقتدر نیروی پلیس پرداخته‌اند، اما بسیاری دیگر این حرکت را نقد کرده و از آن به عنوان اسراف یاد کرده‌اند. نیروی پلیس نیز در پاسخ به این دسته انتقادها اعلام کرده است که تردد این دسته از وسایل نقلیه در نیویورک مجاز نیست و بازگرداندن آن‌ه به جاده‌ها امری اشتباه است. 

در ادامه شما را به تماشای نابودی موتورسیکلت‌ها و اسکوتر‌های غیرقانونی توسط نیروی پلیس نیویورک دعوت می‌کنیم.

لینک دانلود

موضوع وسایل نقلیه و به خصوص موتورسیکلت‌های غیرقانونی در تمامی کشور‌ها و هم‌چنین در ایران یکی از معضلات موجود است که برخورد سخت نیروی پلیس را می‌طلبد. امیدواریم با برخورد این‌چنینی نیروی انتظامی ایران نیز، این دسته از تخلفات کاهش یابد.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
داغ داغ:تصاویر و اطلاعاتی از کارت گرافیک های MSI و...
شبکه اجتماعی: پشت صحنه رسانه های معتبر جهان و واکن...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...