سامسونگ : شکایت هواوی را تلافی می کنیم ! | P30Tech


شکایت هواوی از سامسونگ

در داداگاه های دو کشور چین و نیز آمریکا شاهد این هستیم که شرکت هواوی به طور جدی در حال پیگیری قضایی شکایت خود از شرکت سامسونگ می باشد ، هواوی ادعا کرده است که سامسونگ در ساخت محصولات خود از پتنت های فناوری این شرکت چینی که بیشتر در حوزه ی اینترنت پر سرعت همراه می باشند استفاده ی غیر قانونی کرده است ، سامسونگ نیز در واکنش به این شکایت هواوی قصد تلافی دارد و به گفته ی آقای سونگ هو ( یکی از مدیران عالی رتبه ی شرکت سامسونگ) سامسونگ در تلافی این اقدام هواوی پرونده ی حقوقی ای را علیه شرکت هواوی به راه خواهند انداخت و وی در این باره می گوید : ” ما در دفاع از خود پرونده ای را علیه شرکت هواوی تنظیم خواهیم کرد.”

پرونده ای که هواوی در آمریکا علیه شرکت سامسونگ تنظیم کرده است به کپی کاری غیر قانونی سامسونگ در ۱۱ مورد از پتنت های هواوی اشاره می کند که همگی این پتنت ها در حوزه ی اینترنت پرسرعت همراه و یا ۴G LTE می باشند ، با اینکه تا به این لحظه جزییات بیشتری از دادگاه به بیرون درز نکرده اما گفته می شود که شرکت هواوی قصد دارد تا درصدی از درآمد سامسونگ را به عنوان غرامت طلب کند ، گفته می شود که هواوی قصد ندارد تا فروش محصولات مذکور سامسونگ را ( که در آنها از پتنت های هواوی سوء استفاده گردیده) در خاک آمریکا ممنوع کند و فقط مقداری از سود فروش آنها را می خواهد.

در سیستم قضایی کشور چین نیز هواوی پرونده ی مشابهی را علیه شرکت سامسونگ تنظیم و به اجرا گذاشته است ، دو شرکت سامسونگ و هوایی از بزرگترین تولید کنندگان بازار گوشی های هوشمند می باشند و طبق آخرین آمار سامسونگ با داشتن سهم ۲۳.۲ درصدی از بازار گوشی های هوشمند در رتبه دوم (پس از اپل) و پس از آن هواوی با داشتن سهم ۸.۳ درصدی از بازار گوشی های هوشمند در رتبه ی سوم قرار گرفته اند ، به هر حال هواوی انتظار ندارد تا این پرونده تشدید شود و این همان اتفاقی است که با شکایت سامسونگ علیه هواوی خواهد افتاد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
آیفون های امسال در مقایسه با نسل پیشین افزایش ضخام...
گوشی Liquid Zest Plus ایسر با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...