ضخامت آیفون 7 و آیفون 7 پلاس از نسل کنونی این محصول کمی بیشتر است | P30Tech


                                                ضخامت آیفون 7 و آیفون 7 پلاس از نسل کنونی این محصول کمی بیشتر است

آیفون 7 یکی از مود انتظارترین گوشی‌های هوشمندی است که هر روز در مورد آن گزارش‌ها و شایعات مختلفی منتشر می‌شود. بر اساس تصویر جدید بدست آمده از طراحی این محصول ظاهرا نسل جدید آیفون ضخامت بیشتری نسبت به مدل‌های کنونی خواهد داشت. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.


بر اساس تصویر جدیدی منتشر شده از طرح آیفون ۷، و آیفون ۷ پلاس مشخص شده که این دو مدل جدید ضخامت بیشتری نسبت به آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس خواهند داشت. درحالیکه ضخامت آیفون ۶ اس هم اکنون ۷.۱ میلی‌متر است، بر اساس تصاویر یاد شده، آیفون ۷ ضخامتی ۷.۲ میلی‌متری دارد و ضخامت آیفون ۷ پلاس نیز ۷.۳ میلی‌متر اعلام شده است.

ارتفاع آیفون ۶ اس و آیفون ۷ هر دو ۱۳۸.۳ میلی‌متر و عرض آن‌ها نیز ۶۷.۱ میلی‌متر اعلام شده است. همچنین ارتفاع و عرض آیفون ۶ اس پلاس و آیفون ۷ پلاس ۱۵۸.۲ میلی‌متر در ۷۷.۹ میلی‌متر بیان شده است. مجددا باید یادآوری کنیم که تفاوت در ضخامت مدل‌های سال قبلی آیفون و مدل کنونی آن بر اساس این خبر فقط تغییر یک میلی‌متری ضخامت آیفون‌های امسال است. بسیاری از کاربران اپل انتظار دارند تا این افزایش یک میلی‌متری در ضخامت آیفون ۷ باعث افزایش ظرفیت باتری شود.

بر طبق تصویر مورد بحث مشخص شده که آیفون ۷ پلاس مجهز به دوربین دوگانه خواهد بود و این در حالی است که آیفون ۷ همچنان با یک دوربین در بخش پشتی همراه است. همچنین به نظر می‌رسد آیفون ۷ پلاس در بخش پشتی مجهز به پورت Smart Connector خواهد بود. این درگاه به شما امکان یکپارچه‌سازی دستگاه با صفحه‌کلید هوشمند اپل که بیشتر به همراه آیپد پرو این کمپانی مورد استفاده قرار می‌گیرد را می‌دهد. هنوز مشخص نشده که آیا اپل برنامه‌ای برای تولید لوازم جانبی مخصوص برای آیفون ۷ پلاس دارد یا خیر.

شما می‌توانید در ادامه تصویر مربوط به طرح آیفون‌های جدید را مشاهده کنید. 

آیفون ۷

نظر شما در مورد آیفون‌های امسال اپل چیست؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مایکروسافت پیش ‌نمایش جدیدی از ویندوز 10 را برای ک...
مستند خودرویی دنده پنج لغو شد ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...