سمی ترین حیوانات جهان را بشناسید | P30Tech


                                                لیست کروم بوک های پشتیبانی کننده از اپلیکیشن های اندرویدی منتشر شد

Chromebook ها که از سیستم عامل کروم شرکت گوگل استفاده می‌کنند، موجب ایجاد تعادلی مناسب در فضای بهره‌وری از تلفن‌های همراه شده‌اند. از لحاظ ماهیت cloud-first و محدودیت پشتیبانی از نرم‌افزار‌ها، در رده‌ی تلفن‌های هوشمند و بسیاری از تبلت‌ها قرار گرفته‌اند اما از نظر شکل ظاهری و روش استفاده، شباهت بسیاری با لپ‌تاپ‌های سنتی دارند و می‌توانند یک سیستم عامل دسکتاپ را به صورت کامل اجرا کنند. می‌دانیم که تعداد نر‌م‌افزار‌هایی که توسط کروم بوک پشتیبانی می‌شود، زیاد نیست، در نتیجه در Google I/O اعلام شد که گوگل قصد دارد تا امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی را برروی دستگاه‌های کروم بوک ایجاد کند. در این صورت امکانات جدید و بسیار زیادی برای کاربران ایجاد خواهد شد. اما آیا کروم بوک شما در بین مدل‌هایی که نهایتا از اپلیکیشن‌های اندرویدی پشتیبانی می‌کنند، قرار خواهد گرفت؟ گوگل لیستی از کروم‌ بوک‌هایی را که به مرور زمان می‌توانند از اپلیکیشن‌های اندرویدی پشتیبانی کنند، منتشر کرده‌ است.

طبق آخرین اعلان گوگل که در هفته‌ی گذشته منتشر شد، Chromebook R11/C738T، Asus Chromebook Flip و یا Google Chromebook Pixel 2015، در این لیست، از بهترین‌ها هستند چون این دستگاه‌ها، جزء اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که می‌توانند اپلیکیشن‌های اندرویدی را اجرا کنند. گوگل ماه آینده لیست پشتیبانی خود را در کانال Chrome OS development منتشر خواهد کرد.  

کروم بوک

البته همه‌ی اسامی منتشر شده در این مقاله، نهایتا به Android-app club اضافه خواهند شد.

لیست کلی شامل اسامی ده‌ها مدل‌ از شرکت‌هایی مانند دل، لنوو، سامسونگ و حتی محصولات شرکت‌های محبوب‌تری مانند ایسر و ایسوس است. متاسفانه برخی از کروم‌بوک‌ها، ویژگی‌های اولیه برای اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی ندارند. البته هنوز هم اقدامات بسیاری وجود دارد که باید انجام شود.

سایر کروم بوک‌ها نیز تا قبل از پایان سال میلادی، پشتیبانی خود را از اپلیکیشن‌های اندرویدی بهبود خواهند داد. اما گوگل هنوز این لیست را زمانبندی نکرده است و هنوز مشخص نیست که هر کدام از آن‌ها چه زمانی از این ویژگی‌ها پشتیبانی خواهند کرد . اگر مدل کروم بوک شما در لیست زیر موجود باشد، باید بسیار خوشحال باشید چون به زودی می‌توانید به اپلیکیشن‌های اندرویدی برروی کروم بوک خود دسترسی داشته باشید.

لیست اسامی مدل‌های کروم بوک


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
لیست کروم بوک های پشتیبانی کننده از اپلیکیشن های ا...
سامسونگ از دو گوشی هوشند Galaxy C5 و Galaxy C7 رون...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...