محصولات شبکه در سبد شرکت پردیس صنعت سیاره سبز | P30Tech


 محصولات شبکه در سبد شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز(گرین) را تمام فعالان یا کاربران در حوزه IT می شناسند. این شرکت با شروع فعالیت خود در دهه 70 با ارائه محصولات رقابتی به سرعت جای خود را در قلب بازار پیدا کرد و امروزه با وجود سبد گسترده ای از محصولات، به عنوان اولین انتخاب بسیاری از کاربران در این زمینه تبدیل شده است. بسیاری از فعالان و کاربران این شرکت را با کیس و پاور می شناسند اما مدتی است که این شرکت محصولات خود را گسترده کرده است و امروز به طور رسمی از گروهی دیگر از محصولات ارائه شده رونمایی کرد.


 

 گرین

 

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، 6 خرداد در هتل اسپیناس تهران همایشی را برگزار کرد که در آن مدیران ارشد این شرکت به همراه نماینده های فروش و جمعی از اصحاب رسانه حضور داشتند. مدیر ارشد جناب آقای یزدی از کارنامه درخشان این شرکت صحبت کردند و تاکید داشتند که استانداردهای سخت در این مجموعه سبب شده است تا شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در جایگاه کنونی خود قرار گیرد. در ادامه مدیر بازرگانی ومدیر فروش این شرکت از سیاست های جدید شرکت برای دسترسی بهتر کاربران به محصولات و ارائه خدمات بهتر به آنها اشاره داشتند. از مهمترین صحبت های بیان شده می توان به استراتژی جدید فروش، برنامه های جدید برای بازاریابی و ایجاد استاندادهایی در این زمینه و پررنگ تر شدن گارانتی و خدمات پس از فروش اشاره کرد.

TOTOLINK

 

و اما چرا برند توتو لینک(TOTO LINK):

1- کیفیت ھمیشه مقدم است. توتولینک می گوید ھرگز کیفیت را فدای رقابت نکرده است. تک تک محصولات تولید شده توتولینک قبل از بسته بندی و ارسال بیش از 2 بار در کارخانه مورد آزمایش قرار می گیرند.!

2- سبد کامل محصولات. تنوع بیش از60 مدل، شامل روترھای 11AC Band Dual ،روتر/ اکسس پوینت ھای 11N ،مودم/روترھای +ADSL2، تکرار کننده ھای بی سیم، سوویچ ھای POE ،کارت ھای شبکه USB ،کارت ھای شبکه E-PCI،

PowerLine Adapters ، OUTDOOR CPE،GPON

3- قیمت رقابتی. محصولات توتولینک گرچه با فن آوری کشور کره ساخته می شوند، اما قیمتی رقابتی با سایر محصولات شبکه

موجود در بازارھای جھانی دارند.

4- طراحی ھوشمند، کیفیت ساخت بالا. تجھیزات شبکه توتولینک توسط طراحان کشور کره جنوبی طراحی می شوند، و با نظارت مدیران این شرکت تولید می شوند که یکی از مهمترین ویژگی های آن کیفیت ساخت بالا است.

5- عملکرد یکپارچه. عموما محصولات توتولینک با مجتمع نمودن چندین عملکرد در یک محصول به صورت یکپارچه سازی شده

بھمراه رابط کاربری پیشرفته در محصولات با قابلیت تنظیمات گسترده، در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرند.

6- تیم ھای پشتیبانی خاص برای گروه محصولات خاص. در کمپانی توتولینک، برای پشتیبانی از بازارھای فروش متفاوت، تیم ھای نرم افزاری و سخت افزاری متفاوتی وجود دارد و ھر تیم برنامه ھا و نیازھای خاص آن بازار را دنبال می نماید.

7- طراحی محصول برای بازارھای خاص. تجھیزات شبکه توتولینک، عرضه شده در ھر نقطه ای از دنیا، اختصاصا برای بازار آن منطقه و با توجه به نیازھای منطقه طراحی شده اند. مودم ھا و روترھای عرضه شده در ایران، به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت کارکرد در محیط ھای گرمتر از سایر نقاط را داشته باشند.

8- خرابی گزارش شده کمتر از 1 درصد. در بازه زمانی یک ساله از 2014 تا 2015 ،بر اساس آمار، خرابی محصولات عرضه شده توتولینک در بازارھای جھانی کمتر از 7.0 درصد بوده است.

9- گارانتی تعویض 3 ساله گرین. پشتوانه انتخاب توتولینک توسط مصرف کنندگان در ایران، کارشناسان متخصص شرکت سیاره سبز در ارایه خدمات قبل، حین و پس از فروش می باشند.

10- ارایه خدمات حرفه ای به مصرف کنندگان. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با فراھم آوردن آموزش ھا و تجھیزات لازم برای پرسنل خدمات پس از فروش، امکان ارایه خدمات کامل و منحصر بفرد به مشتریان محصولات توتولینک را به وجود آورده است. در این راستا خط ارتباطی داغ خدمات سبز، راھنما و پاسخگوی موارد عنوان شده توسط مشتریان محترم می باشد.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
گیشه: نقد فیلم سه‌ تا ۹ – Triple 9 | P30Tech
با کیا سراتو 2017 بیشتر آشنا شوید ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...