بوگاتی رویای رکورد شکنی شیرون را به حقیقت تبدیل خواهد کرد | P30Tech


 بوگاتی رویای رکورد شکنی شیرون را به حقیقت تبدیل خواهد کرد

هیولای رکورد شکن بوگاتی چند ماهیست معرفی شده است. مشخصات فنی اعجاب  آور، طراحی خیره کننده و قیمت نجومی همه و همه در مدت زمانی کوتاه باعث شهرت بیش از پیش بوگاتی شیرون شد. اما از طرفی محدودیت سرعت بوگاتی شیرون نیز خبرساز شده بود. سرعت نهایی بوگاتی شیرون بصورت الکترونیکی به 420 کیلومتر بر ساعت محدود شده است و این سرعت کمتر از سرعت نهایی رکورد شکن بازنشسته بوگاتی یعنی ویرون سوپر اسپورت میباشد و همین باعث شد تا طرفداران دو آتشه بوگاتی نگران و منتقدان بوگاتی و طرفداران شرکت های رقیب اندکی خوشحال شوند.


همه ما میدانیم که از بوگاتی بیشتر از این انتظار می رود، بخصوص وقتی خود بوگاتی بعد از رونمایی تاکید داشت که "به هیچ وجه این آخر راه برای بوگاتی شیرون نیست." اگرچه انتظار نمی رود که شرکت بوگاتی بطور رسمی تا سال 2018 آزمایش سرعت نهایی این خودرو را انجام دهد اما چه می شود اگر یکی از صاحبان شیرون بخواهد تا قبل از آن زمان از سقف مجاز سرعت نهایی خودروی خود عبور کند؟ مدیر شرکت بوگاتی آقای ولفگنگ دورهایمر (Wolfgang Dürheimer) در مصاحبه ای با مجله Car and Driver عنوان کرد که این رویای دارندگان بوگاتی شیرون با کمک شرکت بوگاتی به واقعیت تبدیل خواهد شد!

با توجه به قیمت نجومی 1.9 میلیون پوندی که ثروتمندان مشهور برای تصاحب این خودرو می پردازند انتظار می رود بوگاتی امکانات ویژه ای برای تحقق رویای دارندگان این خودرو جهت گذشتن از محدودیت سرعت نهایی خودرویشان فراهم کند. امکاناتی مانند تعیین زمانی خاص و پیست معین برای انجام این حرکت دیوانه وار، پیستی مانند پیست آزمایشی Ehra-Lessien شرکت فولکس واگن (صاحب امتیاز شرکت بوگاتی) چندان دور از انتظار بنظر نمیرسد.

اینطور میتوان تصور کرد که رکورد سرعت بوگاتی ویرون سوپر اسپورت به راحتی توسط شیرون شکسته خواهد شد. آقای دورهایمر در اینباره گفته است: "رکورد بوگاتی ویرون سوپر اسپورت 431 کیلومتر بر ساعت است  و ما میدانیم که میتوانیم این رقم را تا حد چشمگیری با کمک 300 اسب بخار قدرت بیشتر بوگاتی شیرون افزایش دهیم." مدیر شرکت بوگاتی همچنین امکان ارائه مدل های قدرتمند تر بوگاتی شیرون را تکذیب نکرد  و حتی اشاراتی به تولید یک نمونه رودستر از این خودرو نیز داشت. وی در اینباره گفت: " ما در حال سنجیدن چهار استراتژی مختلف هستیم. همه آنها هیجان انگیز هستند. یکی از آنها گالیبر (Galibier) است. اینکه آیا بر طبق صحبت های مدیر شرکت بوگاتی باید منتظر خودرویی 5 در مطابق نمونه لغو شده گالیبر باشیم یا خیر هنوز مشخص نیست و همچنان باید منتظر خبر های بیشتر در اینباره باشیم.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
گزارش مالی لنوو در سال مالی ۲۰۱۵/۲۰۱۶: عدم برآورده...
زیباترین ساعت های مچی الهام گرفته شده از مسابقات م...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...