۲۰۱۵ بهترین سال فعالیت Spotify؛ افزایش کاربران و دو برابر شدن درآمد | P30Tech


                                                ۲۰۱۵ بهترین سال فعالیت Spotify؛ افزایش کاربران و دو برابر شدن درآمد

اسپاتیفای هم‌اکنون به عنوان پرطرفدارترین سرویس استریم موسیقی شناخته می‌شود. Spotify با اینکه در ماه‌های اخیر رقیب سرسختی از جانب اپل پیدا کرده اما هنوز از لحاظ درآمد در وضعیت بسیار خوبی به سر می‌برد. با زومیت همراه باشید.


یکی از برتری‌های اسپاتیفای نسبت به اپل موزیک ارائه سرویس سه ماهه رایگان است که اپل پس از خرید حساب پولی این امکان را فراهم می‌کند.

اسپاتیفای چند روز پیش از طرح اشتراک خانوادگی جدید خود با تنها ۱۵ دلار ماهانه برای حداکثر ۶ نفر پرده برداشت تا مزیت اپل موزیک در این زمینه را از بین ببرد.

مقاله مرتبط:

۲۰۱۵ بهترین سال فعالیت Spotify بوده است

دنیل ایکی، بنیانگذار این سرویس در ماه مارس اعلام کرد که توانسته‌اند تعداد عضویت‌های سرویس خود را به ۳۰ میلیون کاربر (رایگان و پولی) برسانند. در حالی که این آمار در زمین حریف، یعنی اپل موزیک برابر با ۱۳ میلیون حساب پولی است.

اسپاتیفای امروز درآمد سالانه برای سال ۲۰۱۵ خود را منتشر کرده که در آن نکته واضح دو برابر شدن درآمد است که اکنون برابر با ۲.۱۷ میلیارد دلار شده است. پرداختی اسپاتیفای تقریبا ۸۴ درصد از کل درآمد سال ۲۰۱۵ این شرکت را تشکیل می‌دهد.

درآمد بیشتر اسپاتیفای برابر با افزایش پرداخت‌ها به هنرمندانی است که در این سرویس آلبوم‌ها و موسیقی‌های خود را عرضه کرده‌اند. اسپاتیفای اعلام کرده که توانسته در سال قبل ۱.۶ میلیارد دلار به هنرمندان فعال در این سرویس پرداخت کند. این شبکه با اینکه در مقدار درآمد رشد دو برابری را تجربه کرده اما از لحاظ سود ۱۷۳.۱ میلیون دلار ضرر داشته است.

اسپاتیفای برای اینکه از رقیب خود، اپل موزیک، همچنان جلوتر بماند باید سرویس‌ خود را بهتر از همیشه کند.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
گلکسی C7 سامسونگ رسما رونمایی شد: صفحه نمایش ۵.۷ ا...
۲۰۱۵ بهترین سال فعالیت Spotify؛ افزایش کاربران و د...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...