گوشی هوشمند خمیده Moxi اواخر امسال در چین معرفی می‌شود | P30Tech


                                                گوشی هوشمند خمیده Moxi اواخر امسال در چین معرفی می‌شود

Moxi، یکی از تولید کننده‌های چینی، قصد دارد به زودی اولین گوشی هوشمند قابل خم شدن خود را معرفی کند. نام این شرکت در چین «موشی» تلفظ می‌شود. با زومیت همراه باشید.


گوشی قابل خم‌شدن شرکت Moxi، از ماده گرافین ساخته شده که در واقع نازک‌ترین، سبک‌ترین، قوی‌ترین، شفاف‌ترین و رساناترین ماده‌ی علمی شناخته شده است. به لطف ماده گرافین این دستگاه می‌تواند شبیه به دستبند‌ها یا ساعت‌ها کاملا منعطف قرار گیرد.

گوشی هوشمندی که Moxi ساخته اواخر امسال در دسترس قرار می‌گیرد. این دستگاه هنوز به نمایشگر رنگی مجهز نیست و به صورت سیاه و سفید اواخر امسال عرضه خواهد شد. نسخه‌ای از این دستگاه با نمایشگر رنگی سال ۲۰۱۸ از راه خواهد رسید.

این دستگاه خم‌شونده با نمایشگر سیاه سفید که اواخر امسال عرضه می‌شود قرار است قیمتی برابر با ۷۶۰ دلار در چین داشته باشد. این شرکت امیدوار است تا پایان امسال ۱۰۰٫۰۰۰ دستگاه برای فروش آماده کند.

صنعت گوشی‌های هوشمند در حال اشباع است و شاید گوشی‌های هوشمند با شکل ساختاری خم‌شونده همان چیزی است که شرکت‌های سازنده برای فروش بیشتر نیاز دارند.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
از کنفرانس توسعه دهندگان WWDC 2016 اپل چه انتظارات...
گوشی هوشمند خمیده Moxi اواخر امسال در چین معرفی می...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...