اریک اشمیت: هم از آیفون و هم از گلکسی اس 7 استفاده می‌کنم، اما پرچمدار سامسونگ بهتر است | P30Tech


                                                اریک اشمیت: هم از آیفون و هم از گلکسی اس 7 استفاده می‌کنم، اما پرچمدار سامسونگ بهتر است

اریک اشمیت، رئیس هیئت مدیره‌ی آلفابت، امروز اعلام کرده که از هر دو دستگاه آیفون و گلکسی S7 استفاده می‌کند. اشمیت درباره‌ی برتری گلکسی اس 7 نیز نظر خود را اعلام کرده است.


اریک اشمیت گفته با اینکه از هر دو دستگاه استفاده می‌کند، اما دستگاهی که سامسونگ ساخته عمر باتری بهتری ارائه می‌کند. همه کسانی که دارنده‌ی آیفون هستند می‌دانند که درست می‌گویم.

شاید فکر کردن به اینکه یکی از سازندگان و کسی که اندروید را رشد داده، اکنون از دستگاه رقیب خود استفاده می‌کند، سخت باشد. اما طی چند سال اخیر، گوگل سعی کرده هسته‌ی بسیاری از سرویس‌های خود را به iOS بیاورد. بسیاری از سرویس‌هایی که در ابتدا برای اندروید ارائه شده‌اند، اکنون همان تجربه را به دیگر پلتفرم‌ها آورده‌اند. بنابراین دلیلی برای اشمیت وجود ندارد که برای مثال در iOS نتواند به Docs گوگل دسترسی پیدا کند. 

اشمیت در اظهار نظر‌های خود گفته که باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی گلکسی اس 7 بهتر از باتری ۱۷۱۵ میلی آمپر ساعت آیفون 6s است.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تهران ؛ نگارخانه ای به وسعت یک شهر | P30Tech
اپ تایم : Mindset روانشناس اندرویدی شما برای مدیر...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...