سایت مرکز آمار ایران توسط داعش هک شد؟ | P30Tech


                                                سایت مرکز آمار ایران توسط داعش هک شد؟

سایت مرکز آمار ایران هک شده است. این سایت از دیشب در دسترس نبوده و نشانه‌های  موجود در سطح اینترنت شایعه هک شدن این سایت  توسط نیروهای داعشی یا طرفدار داعش را قوت بخشیده‌اند. چه بلایی سر اطلاعات موجود بر سر این سایت آمده است؟ همراه زومیت باشید.


سایت مرکز آمار ایران یا همان درگاه ملی آمار هک شده است. این سایت از شب گذشته در دسترس نیوده است.

اگر هم اکنون به گوگل سر بزنید و نام این سایت را جستجو کنید در عنوان این سایت آمده است: «تم الاختراق من قبل داعس هكر» که معنی «تخریب شده توسط هکر داعس» می‌دهد.

گوگل همیشه آخرین تغییر عنوان یا Title هر سایت را در جستجوهای خود اعلام می‌کند. یعنی در زمان بعد از هک عنوان این سایت به جمله فوق تغییر داده شده است.

البته بعد از کلیک بر روی این عنوان در گوگل، وارد وبسایت مرکز آمار ایران شوید با صفحه‌ی سفید و عنوان «درگاه ملی آمار» روبرو می‌شوید.

هنوز هیچ مقام و سازمان رسمی خبر هک شدن این سایت را تأیید یا تکذیب نکرده است.

معلوم نیست این نفوذ به بخش ظاهری سایت صدمه زده یا اطلاعات پایگاه داده آن به سرقت رفته است. البته این احتمال هم وجود دارد که اطلاعات حساس و اساسی سازمان ایران نیز به سرقت رفته باشد. تا کنون گروه‌های هکری یا داعش مسئولیت این هک را نپذیرفته‌‌اند.

باید منتظر توضیح مسئولان آمار ایران درباره‌ی این هک ماند و دید چه آسیبی به وب‌سایت و پایگاه داده سازمان آمار کشور وارد شده است.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
کلیه کلیدها را با جزئیات کامل اسکن کنید و با امنیت...
سایت مرکز آمار ایران توسط داعش هک شد؟ ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...