تویوتا محصولات زیر ۱۰۰ میلیونی در ایران عرضه می‌کند؛ ورود خودروهای جدید لکسوس و تویوتا | P30Tech


                                                تویوتا محصولات زیر ۱۰۰ میلیونی در ایران عرضه می‌کند؛ ورود خودروهای جدید لکسوس و تویوتا

مدیرعامل نمایندگی رسمی تویوتا در ایران از ورود خودروهای جدید لکسوس و تویوتا به کشور خبر داد و اعلام کرد در تلاش برای ارائه محصولات زیر ۱۰۰ میلیون تومان در بازار ایران هستیم. همراه زومیت باشید.


عبدالرضا فهیمی از ورود خودروهای جدید تویوتا و لکسوس به بازار ایران خبرداد و اعلام کرد: «به خاطر مسائل فروش و بازاریابی از طرح نام و مدل‌های جدید تویوتا و لکسوس خوددرای می‌کنیم.»

مدیرعامل ایرتویا در مورد قیمت محصولات تویوتا در کشور گفت: «محدوده قیمت محصولات ایرتویا در بازار ایران از حدود ۱۰۰ میلیون تومان شروع می‌شود، ولی ما در تلاش هستیم محصولات زیر قیمت ۱۰۰ میلیون تومان را هم به بازار ایران عرضه کنیم.»

فهیمی تنوع محصولات ارائه شده در سبد فروش برند را ضرورت بقای هر شرکت در بازار رقابتی بیان کرد و توضیح داد: «بر این اساس ایرتویا به عنوان نمایندگی رسمی تویوتا گام‌های خود را در این راستا بر می‌دارد. البته باید دانست این سیاست یک فعالیت لوکس محسوب نمی‌شود بلکه ضرورت به حساب می‌آید.»

مدیرعامل نمایندگی رسمی تویوتا گفت: «تعداد خودروهای تویوتا و لکسوس که از سال ۲۰۰۵ به بعد در ایران در حال تردد هستند، بیش از ۱۳۰ هزار دستگاه است. سهم تویوتا از بازار ایران بین ۱۵ تا ۲۰ درصد در حال نوسان است و بر اساس شرایط بازار تغییر می‌کند.»

به گفته فهیمی، هم اکنون ۴۰ درصد محصولات تویوتا توسط نمایندگان رسمی و مابقی توسط نمایندگان غیر رسمی به کشور وارد می‌شود. 

مدیرعامل ایرتویا تأکید کرد: «تا کنون ایرتویا بین ۶۰ تا ۷۰ درصد درخواست‌های وارداتی توسط این شرکت پوشش گارانتی داده می‌شود. خودروهایی که شامل گارانتی نشده‌اند، مواردی بوده‌اند که شرایط گارانتی شدن را احراز نکرده‌اند.»


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
نگاهی به کارایی پردازنده های مرکزی در اجرای بازی H...
کلیه کلیدها را با جزئیات کامل اسکن کنید و با امنیت...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...