ترجمه کتاب " استیو جابز شدن " منتشر شد | P30Tech


ترجمه کتاب " استیو جابز شدن " منتشر شد

ترجمه کتاب " استیو جابز شدن " ( مردی متکبر و رهبری انقلابی ) نوشته برنت اِشلندر و ریک تتزلی توسط ایمان حبیبی منتشر شد .

ناشر در ابتدای کتاب و برای معرفی آن بیان کرده است که : این کتاب به گفته مدیران شرکت اپل بهترین و کامل ترین کتاب معرفی استیو جابز میباشد . پیش تر کتابی که توسط والتر ایزاکسون نوشته شده بود بعنوان برترین کتاب معرفی میشد . تیم کوک در مورد این کتاب گفته است : اگر میخواهید با عملکرد استیو جابز بیشتر آشنا شوید و روند اختراع شرکت اپل را بهتر لمس کنید ، این کتاب را بخوانید .

کتاب " استیو جابز شدن " زندگی استیوجابز را از نزدیک بیان میکند . این اولین کتابی میباشد که توسط خانواده استیو جابز نیز مورد تایید قرار گرفته است .

استیو داولینگ سخنگوی شرکت اپل :

استیو داولینگ در مصاحبه ای که با نیویورک تایمز داشته است ، به تحسین این کتاب پرداخته است . وی بیان کرد : ما تصمیم گرفتیم تا استیو جابز را بهتر به تمام مردم دنیا بشناسانیم . برای همین تصمیم گرفتیم که در نوشتن کتاب " استیوجابز شدن " مشارکت داشته باشیم . برنت با استیو دوستی دیرینه‌ای داشته اند و همین موضوع کمک بسیار خوبی به معرفی بهتر استیو از نزدیک میکند . ما از انتشار این کتاب بسیار خوشحالیم .

بسیاری از ناگفته های نزدیکان استیو جابز نیز در کتاب وجود دارد که کمک شایانی به شناخت استیوجابز میکند . افرادی همچون خانواده‎ استیو جابز، مدیران سابق و فعلی اپل، کمپانی های پیکسار و دیزنی، تیم کوک رئیس کنونی شرکت اپل ، جانی آیو به عنوان طراح خلاق ، ادی کیو، اد کتمول، جان لسه تر و بسیاری دیگر درباره‎ اعجوبه و رهبر قرن ۲۱ سخن گفته اند .

برنت اِشلندر نویسنده کتاب فوق بیش از ۲۵ سال با استیوجابز فقید دوستی صمیمانه داشته است .


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تصاویر رسمی Samsung Galaxy C5 پیش از معرفی منتشر ش...
تصاویر رندر رسمی گلکسی C5 یک روز قبل از معرفی رسمی...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...