مرسدس بنز GLC محبوب ترین خودرو کامپکت سال ۲۰۱۶ شد | P30Tech


داوران این مراسم در اصل خوانندگان سایت‌های بررسی خودرو در بریتانیا بودند. نویسنگان سایت Honest John بریتانیا، دریافتند که صفحات بررسی این خودرو در میان خودرو‌های جمع و جور رده بالا بیشترین بازدید را از سوی مخاطبان داشته است.

دن هریسون، نویسنده سایت Honest John میگوید:« شاید مرسدس بنز شرکتی باشد که دیرتر از بقیه رقبا خود به بازار خودروهای کراس‌اوور وارد شده است، اما مرسدس GLC نه تنها از دیگران بدتر نیست، بلکه نشانگر این است که دیرآمدن آن خودرو به بازار صرفاً به خاطر وقت بیشتری بوده که برای طراحی آن صرف شده است. نکته قابل توجه دیگر این است که بررسی‌های این خودرو در میانه سال ۲۰۱۵ در رسانه‌ها منتشر شد. این به این معنی است که در زمان بررسی بازدیدها، بررسی خودروی مرسدس زمان کمتری در انتشار به سر می‌برده است و با وجود این توانسته نظرها را بیشتر به سوی خود جلب کند».

دلیل دیگری برای اقبال مخاطبان به بررسی‌های این خودرو، حضور GLC در لیست پرفروش‌ترین‌ها در بسیاری از بازارهای مرسدس بوده است. در کل می‌توان گفت خودروهای شاسی‌بلند مرسدس با سرعت بسیار بالایی در بازار‌های جهانی فروش رفته و در بالای لیست قرار دارند.

همان‌طور که از حرف C در نام این خودرو می‌توان حدس زد، در این مرسدس ردپاهایی از کلاس C و ویژگی‌های مخصوص به آن به چشم می‌خورد. در زیر لیست گزینه‌های مختلفی را که برای موتور این خودرو در نظر گرفته شده است آورده ایم. لازم به ذکر است 4MATIC نشانگر سیستم تمام چرخ متحرک مخصوص خودروهای مرسدس بنز است:

GLC 220d 4MATIC با موتور دیزل و ۱۷۰ اسب‌بخار قدرت GLC 250d 4MATIC با موتور دیزل و ۲۰۴ اسب‌بخار قدرت GLC 250، 4MATIC با موتور بنزینی و ۲۱۱ اسب بخار قدرت GLC 350e 4MATIC با موتور هیبرید (شارژی) با قدرت ۲۱۱ + ۱۱۶ اسب بخار که از هر دو موتور الکتریکی و بنزینی گرفته می‌شود.

وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مرسدس بنز GLC محبوب ترین خودرو کامپکت سال ۲۰۱۶ شد ...
آمار عجیب فروش در اولین سه ماهه سال 2016: سکون سام...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...