بهار را به بازی Fallout 4 بیاورید | P30Tech


 بهار را به بازی Fallout 4 بیاورید

بازی Fallout 4 اگر چه با دو نسخه ی پیشین این مجموعه یعنی Fallout 3 و Fallout New Vegas در بخش هایی از گیم پلی خود تفاوت دارد، اما در عین حال تمامی این سه نسخه از یک ویژگی نسبتاً مشترک در ساختار دیداری خود بهره می برند. به این معنی که نوعی از حالت مردگی در تم کلی این عناوین (در بخش دیداری آن ها) وجود دارد که البته در بازی Fallout 4 کم تر می توان آن را مشاهده کرد. اگر چه شاید این یکنواختی رنگ و حالت مرده بودن شکل ظاهری دنیای بازی Fallout 4 را بتوان به حساب فضای پسا آخرالزمانی این بازی و انفجار بمب اتمی در آن گذاشت، اما با توجه به زمان نسبتاً زیادی که تجربه گنندگان بازی Fallout 4 در دنیای این بازی صرف می نمایند شاید یکنواخت بودن شکل کلی فضای دنیای این اثر از لحاظ دیداری در دراز مدت موجبات خستگی و دل زدگی بازیبازان را فراهم آورد. مشکلی که البته به کمک نصب ماد های گرافیکی بر روی این بازی به خوبی قابل حل است.

 


 

یکی از ماد های گرافیکی جدیدی که بازیبازان به کمک نصب آن بر روی بازی Fallout 4 قادر به ایجاد تغییرات مهمی در شکل دیداری دنیای این بازی هستند با نام Resurrection شناخته می شود. در واقع علاقه مندان به بازی Fallout 4 با نصب ماد Resurrection بر روی این بازی قادر به تجربه ی فضایی دل نواز و بسیار دل باز در محیط بازی Fallout 4 خواهند بود. به این ترتیب که اکثر مناطق بی آب و علف دنیای Fallout 4 به کمک نصب این ماد گرافیکی به فضایی سر سبز و پر گل و گیاه تبدیل می شود. البته اکثر ریزه کاری های طراحی شده برای ماد گرافیکی Resurrection در حال حاضر حالت آزمایشی خود را پشت سر می گذارد و طراحان این ماد همچنان مشغول انجام بهینه سازی های تازه و ارائه ی به روز رسانی های جدید برای این ماد گرافیکی هستند. به منظور سر سبز سازی هر چه بیشتر دنیای بازی Fallout 4 در ماد گرافیکی مذکور از بافت های کاملاً جدیدی برای طراحی پوشش گیاهی محیط این اثر استفاده شده است و علاوه بر آن بافت های به کار رفته در طراحی اغلب مناظر و چشم انداز های این بازی نیز از شکلی پوست اندازی شده برخوردار گشته اند. البته تمامی این بافت های محیطی در حال حاضر در حالت بتا به سر می برند و با پیشرفت آن ها می توان به پر رنگ و لعاب تر شدن شکل دیداری بازی Fallout 4 و پوشش گیاهی بازی محیط آن امید بیشتری داشت. البته تغییر بافت های به کار رفته در ماد Resurrection تنها به بافت های مربوط به پوشش گیاهی و چشم انداز های بازی Fallout 4 محدود نمی شود و بافت های به کار رفته در طراحی ساختمان های این بازی را هم در بر می گیرد. البته تمامی این بافت ها در حال حاضر تحت نسخه ی آزمایشی در دسترس مخاطبان قرار دارند و برای بهره مندی از رنگ و جلوه ی بیشتر می توان در انتظار انتشار نسخه های بهبود یافته تری از آن ها توسط سازندگان ماد Resurrection بود. علاوه بر آن بافت های مربوط به اختلاف منظر و ضریب شکست نور در تمامی مناظر و چشم انداز های بازی Fallout 4 نیز از نو طراحی شده اند و درست همانند سایر بافت های موجود در محیط این بازی در حالت آزمایشی قرار دارند.

 fallout4

به این ترتیب تجربه کنندگان بازی Fallout 4 به کمک نصب ماد Resurrection بر روی این بازی، با قدم زدن در دنیای Fallot 4 قادر به تجربه کردن دنیایی کاملاً جدید و خوش آب و رنگ خواهند بود. دنیایی که بیش از مناطق حاشیه ی کویر (در نسخه ی اصلی بازی Fallout 4) به بیشه های سر سبز و پر دار و درخت شباهت یافته است. مسلماً به لحاظ جو کلی بازی هم باید حال و هوای قدم زدن در دل بیشه زاری خوش آب و رنگ با گام برداشتن بر روی زمینی خشک و بی آب و علف کاملاً متفاوت باشد. در همین راستا سازندگان ماد Resurrection علاوه بر افزودن جنبه های دیداری تازه به بازی Fallout 4 از لحاظ شنیداری نیز به تغییر جو این بازی کمک فراوانی کرده اند. به این ترتیب که با افزودن آوای جنگل به این ماد گرافیکی فضای پسا آخرالزمانی و سوت و کور این بازی را به گونه ای تعدیل کرده اند که بازیباز در حین گام برداشتن در میان درختان و سبزه ها به شکل کامل تری حس بودن در یک محیط جنگلی را تجربه نماید.

 fallout-4

البته علاقه مندان به بازی Fallout 4 به جای ماد گرافیکی Resurrection که هنوز در حالت آزمایشی قرار دارد می توانند از ماد GRASSLANDS برای بخشیدن رنگ و جلای مضاعف به محیط این بازی بهره بگیرند. به کمک نصب این ماد گرافیکی بر روی بازی Fallout 4 شما قادر به ملاقات با محیطی سر سبز و پر گل و گیاه در دنیای این بازی خواهید بود و می توانید فضای کاملاً متفاوتی را در دنیای ویران Fallout 4 تجربه نمایید. از آن جایی که معمولاً نصب ماد های گرافیکی مختلف با درد سر هایی برای استفاده کنندگان از سیستم های کامپیوتری ضعیف همراه است و موجب کاهش کیفیت اجرای این بازی ها توسط آن ها می شود، ماد GRASSLANDS در قالب دو نسخه ی متفاوت در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. به این ترتیب که در نسخه ی Healthy از ماد گرافیکی GRASSLANDS (که نسخه ی کامل این ماد نیز محسوب می شود) علاقه مندان به بازی Fallout 4 می توانند در محیط این بازی علاوه بر وجود بیشه زار های سر سبز از بودن گل های رنگارنگ نیز بهره مند شوند. گل هایی که در تمامی گوشه و کنار دنیای این بازی (حتی در میان خرابه ها و در بین زباله ها) قابل مشاهده هستند و از لحاظ دیداری شکل جالبی به محیط بازی Fallout 4 بخشیده اند. اما آن دسته از بازیبازانی که قصد بهره گیری از نرخ فریم با ثبات تری را به موجب نصب این ماد نسبتاً جدید و اجرای آن بر روی بازی Fallout 4 دارند می توانند از نسخه ی Unhealthy این بازی استفاده نمایند که تنها شامل بیشه زار های سر سبز است و از وجود گل های رنگارنگ بهره ای ندارد. با مشاهده ی تصویر بالا می توانید تفاوت این دو نسخه از ماد GRASSLANDS را به شکل عینی بررسی نمایید.        


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اپل سفارش ساخت ۷۲ تا ۷۸ میلیون آيفون را داد | P30T...
مک بوک پروهای جدید به جای کلیدهای فانکشن کیبورد به...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...