اپل در تلاش برای حذف دکمه هوم | P30Tech


اپل در تلاش برای حذف دکمه هوم

به نظر میرسد اپل امسال آيفون ۷ را با تغییرات خیلی گسترده ارائه نخواهد کرد و بیشتر برنامه این شرکت برای سال ۲۰۱۷ میباشد . سال ۲۰۱۷ دهمین سالگرد ارائه آیفون میباشد . استیو جابز در سال ۲۰۰۷ اولین محصول گوشی‌های همراه اپل را که به نام آيفون 2G ملقب شده بود را معرفی کرد . 

سنت دیرینه اپل بر این بوده است که هر ۲ سال ،وضعیت ظاهری و مدل های آيفون را کاملا تغییر دهد . سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ آيفون با ظاهر 3G تولید گردید . در سال ۲۰۱۰ اپل با معرفی آيفون ۴ ، ظاهر کاملا جدیدی به محصولات خود داد و تا پایان سال ۲۰۱۱ و تولید آيفون ۴ اس با همین ظاهر آيفون تولید شد . در سال ۲۰۱۲ باز هم وضعیت ظاهری آیفون تغییر کرد و اپل به ظاهر آيفون ۵ رسید . 

اما گویا این سنت برای ارائه آیفونی با ظاهر کاملا تغییر یافته در سال ۲۰۱۷ به وقوع خواهد پیوست . این تغییرات ظاهری قرار است در تاچ آيدی آيفون رخ دهد و دکمه هوم آيفون حذف گردد . اما سوالی که پیش میآید این است که پس از حذف دکمه هوم آيفون ، جایگاه آن کجا قرار خواهد گرفت و وظیفه آن به کدام قسمت محول میگردد ؟

ظاهرا قرار است اپل با پتنتی که اخیرا به ثبت رسانده است ، دکمه هوم را به زیر تاچ گوشی منتقل کند و روی گوشی ، خبر از دکمه هوم نخواهد بود . این فناوری قرار است از سه راه مختلف اثر انگشت را شناسایی کند؛ نوری، خازنی یا صوتی.

 

TouchID_copy.jpg

 

اپل یکی از ۳ روش بالا را برای حذف دکمه تاچ آیدی بر خواهد گزید .البته روش صوتی که دستگاه کوالکام سنس آی‌دی نیز از آن استفاده میکند ، بهترین و دقیق ترین روش میباشد . 

باید تا سال ۲۰۱۷ منتظر آیفون بود و ظاهر جدید آن را مورد بررسی قرار داد .


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
افشا شدن نقشه راه جنسیس ...
سامسونگ تصاویری از پنل OLED تاشوی خود منتشر کرد ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...