ثانیه شماری پبل برای ساعت ۲۱ فردا؛ آیا ساعت هوشمند جدیدی از پبل معرفی می شود؟ | P30Tech


                                                ثانیه شماری پبل برای ساعت ۲۱ فردا؛ آیا ساعت هوشمند جدیدی از پبل معرفی می شود؟

در صورتی که به وب‌سایت کمپانی پپل سری بزنید، با یک شمارش معکوس بزرگ روبرو می‌شوید که نشان از رخ دادن رویدادی بزرگ برای کمپانی در ساعت ۲۱ فردا دارد. آیا این کمپانی در نظر دارد تا ساعت هوشمند جدیدی را رونمایی کند؟ با زومیت همراه باشید.


حال و هوای وب‌سایت پبل نشان از این دارد که این کمپانی اتفاق ویژه‌ای را برای ساعت ۲۱ فردا در نظر گرفته است. هنوز مشخص نیست که شمارش معکوس قرار گرفته در صفحه‌ی اصلی وب‌سایت این کمپانی به چه منظوری قرار گرفته است؛ اما گمانه‌ها حکایت از این دارد که پبل برای معرفی یک ساعت هوشمند جدید برنامه‌ریزی کرده است.

کمپانی پبل ۱۴ می سال گذشته، ساعت هوشمند پبل تایم را رونمایی کرد؛ از این‌رو بیش از یک سال از زمان رونمایی آخرین ساعت هوشمند این کمپانی می‌گذرد. گمانه‌زنی‌ها حکایت از این دارد که پبل درصدد معرفی نسل جدیدی از ساعت هشمند خود است. در صورتی که این موضوع رنگ واقعیت به خود بگیرد، باید پبل را یک کمپانی با برنامه‌ی مشخص برای عرضه‌ی محصولاتش خواند.

پبل با انتشار تیزری در توییتر از عبارت "Everything's better with friends" استفاده کرده که احتمالات در مورد دریافت نسخه‌ای رایگان از این ساعت هوشمند را در صورت خریداری یک نسخه از آن افزایش می‌دهد. برای اطمینان از اینکه پبل فردا چه محصولی را روانه‌ی بازار خواهد کرد، باید به انتظار بنشینیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا پبل محصول جدیدی را رونمایی خواهد کرد یا خیر؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۱۰ بازی برتر پلی استیشن 4 که دوست داریم برای پلی ا...
۱۰ مطلب مهم روزگذشته که نباید از دست می دادید | P3...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...