جنجالی ترین شاهکار جدید BMW | P30Tech


شاهکار جدید بی ام دبلیو

شرکت بی ام دبلیو در حال حاضر همانند رقبای خود در پی تحقیق و توسعه ی خودروهای آینده می باشد ، پیشتر مدیر عامل  این شرکت اظهار کرده بود که این شرکت فاصله ی زیادی تا ساخت یک خودروی خودران ندارد و سال ۲۰۲۲ را برای عرضه ی خودروهای خودران این شرکت به بازار هدف گذاری کرد.

شرکت بی ام دبلیو گرچه بیشتر در آینده سیر می کند تا گذشته اما به تازگی عکسهایی توسط این شرکت محبوب منتشر شده که نشان می دهد دز آینده ی نزدیک شاهد تولید نسل جدیدی از خودروی به یاد ماندنی BMW 2002 خواهیم بود ، این خودرو که BMW 2002 Hommage نام دارد همانند پدر بزرگ خود یک خودروی جمع و جور در کلاس کوپه می باشد و قصد دارد تا یاد و خاطره ی BMW 2002 که یکی از هویت های این شرکت آلمانی می باشد را زنده نگه دارد .

یکی از شاخصه های BMW 2002 ی کلاسیک خط های افقی روی کناره های اتاق بود که برای ساخت آنها از جنس کروم استفاده شده بود ، بی ام دبلیو برای ساخت BMW 2002 Hommage به یاد مدل کلاسیک خود این خط ها را به کار برده است و تنها به جای کروم از جنس کربن فایبر برای جنس این خط های افقی استفاده نموده است ، در رنگ آمیزی این خودرو از دو نوع رنگ استفاده می شود ، نمیه ی بالایی خودرو که از ستون ها تا سقف را در بر می گیرد با رنگ مات نقاشی می شود و نیمه ی پایینی خودرو که از درهای خودرو تا رکاب آن را شامل می شود از رنگ براق استفاده می کند ، در سالهای دور و در خودروهای مسابقه ای برای رنگ آمیزی نیمه ی بالایی خودرو ها از رنگ مات استقاده می شد تا در نتیجه چشمان دیگر راننده ها توسط انعکاس نور در سقف خودرو اذیت نشود ، در کنار این برای رنگ آمیزی نیمه ی پایینی BMW 2002 Hommage از رنگ براق استفاده ردیده تا کاربر بتواند به هنر طراحی و سلیقه ی بی نقص طراحان شرکت بی ام دبلیو ایمان بیاورد.

درست است که خودروی امروزی با کلاسیک تفاوت های زیادی را دارد اما اگر چند دقیقه وقت را صرف نگاه کردن به عکسهای این خودرو صرف کنید روح مدل کلاسیک BMW 2002 به سادگی در خودروی مدرن قابل مشاهده می باشد ، خودرو ی کلاسیک مدل BMW 2002 یکی از بی رقیب ترین ها بوده است و کارشناسان صنعت خودرو از آن به عنوان شاهکاری در آن زمان یاد کرده اند ، بنابراین انتظار می رود تا مدل به روز شده نیز با استقبال گرم کاربران رو به رو گردد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دو خبر در یک مطلب:مانیتور خیره کننده AOC و تصاویری...
جدول تناوبی عناصر با امکانات متنوع در Periodic Tab...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...