تویوتا ۹ میلیون دستگاه خودروی هیبریدی به فروش رسانده است | P30Tech


                                                تویوتا ۹ میلیون دستگاه خودروی هیبریدی به فروش رسانده است

روز جمعه شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن اعلام کرد که فروش خودروهای هیبریدی این شرکت از مرز ۹ میلیون دستگاه گذشته است. با زومیت همراه باشید.


بنابر اعلام تویوتا، اواخر ماه آپریل امسال، آمار فروش خودروهای هیبریدی این شرکت با گذر از عدد ۹ میلیون دستگاه به رقم ۹.۰۱۴ میلیون دستگاه رسید.

چنین آماری به خودی خود حیرت انگیز است اما آنچه این آمار را حیرت انگیز تر می‌کند رشد بسیار بالای فروش خودروهای هیبریدی توسط این شرکت است. یک دهه طول کشید تا فروش خودروهای هیبریدی تویوتا به رقم یک میلیون دستگاه برسد اما حالا تنها ۹ ماه زمان برد تا تویوتا به چنین رقمی دست پیدا کند.

تویوتا امیدوار است که بتواند تا سال ۲۰۲۰ تعداد ۱۵ میلیون دستگاه خودروی هیبریدی را به فروش برساند و تا آن تاریخ بتواند فروش سالیانه‌ی این خودروها را نیز به ۱.۵ میلیون دستگاه افزایش دهد. هم اکنون تویوتا ۳۳ مدل خودروی هیبریدی و یک مدل خودروی هیبریدی پلاگ-این را برای فروش در ۹۰ کشور جهان تولید می‌کند.

تویوتا همچنین ادعا می‌کند که خودروهای هیبریدی این شرکت باعث کاهش انتشار ۶۷ میلیون تنی گاز CO2 شده اند.

نظر شما راجب خودروهای هیبریدی و آینده ی آنها در بازار فروش چیست؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۱۰ مطلب مهم روزگذشته که نباید از دست می دادید | P3...
قله‌ اورست مرتفع‌ ترین نقطه‌ زمین نیست ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...