پر طرفدار ترین گوشی های هوشمند ۲۰۱۶ کدامند ؟ | P30Tech


 خوب، بد، زشت: تشریح امنیت پیام رسان Allo توسط گوگل
گوشی های هوشمند پر طرفدار در سال 2016

گوشی های هوشمند امروزه یکی از جذابترین گجت های تکنولوژی در بین کاربران به شمار می رود . اما گوشی های پر طرفدار موضوعی است که در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم . گوشی های پر طرفداری که در ایران کاربران ایرانی به دنبال آن هستند تا اطلاعات بیشتری از آن ها بدست آورند .

گوشی های هوشمند پر طرفدار در سال ۲۰۱۶

در این دسته بندی رنج قیمت گوشی های هوشمند یا مشخصات سخت افزاریشان مد نظر نبوده است بلکه دسته بندی فقط براساس جستجو های کاربران ایرانی ساخته شده است .

گوشی های هوشمند پر جستجو توسط کاربران ایرانی در سال ۲۰۱۶ :

۱- گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۷ اج

۲- گوشی هوشمند ال جی جی ۵

۳- گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی جی ۵

۴- گوشی هوشمند آیفون ۶ اس

۵- گوشی هوشمند گلکسی جی ۷ دو سیمکارته

۶- گوشی هوشمند سامسونگ A5

۷- گوشی هوشمند اچ تی سی ۱۰

۸- گوشی هوشمند آیفون اس ای

۹- گوشی هوشمند هواوی پی ۸ لایت دو سیمکارته

۱۰ – گوشی هوشمند ال جی جی ۴

۱۱- گوشی هوشمند هواوی Y6

۱۲- گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۵

۱۳- گوشی هوشمند ال جی کا ۱۰ دو سیمکارته

۱۴ – گوشی هوشمند گلکسی A3

۱۵- گوشی هوشمند اکسپریا زد ۵ دوسیمکارته

۱۶ – گوشی هوشمند هواوی جی ۸ دو سیمکارته

۱۷ – گوشی هوشمند گلکسی اس ۶

این گوشی های هوشمند در رتبه های نخست گوشی های پر جستجو در ایران به شمار می رود بسیاری از کاربران دنیای تکنولوژی این گوشی های هوشمند را بیشتر از سایر مدل های موجود در بازار ایران جستجو میکنند .

نظر شما در مورد لیست  بالا چیست ؟

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
خوب، بد، زشت: تشریح امنیت پیام رسان Allo توسط گوگل...
امکان قرار دادن دو پنجره مرورگر کروم در کنار هم در...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...