فلتینس آرنا؛ ورزشگاه مدرن باشگاه شالکه ۰۴ | P30Tech


                                                فیلیپس پخش کننده بلوری اولترا اچ‌دی با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه می‌کند

در بازار آمریکا تنها یک گزینه برای پخش دیسک‌های بلوری اولترا اچ‌دی وجود دارد و خریداران فقط باید به فکر دستگاه UBD-K8500 سامسونگ باشند. اما به نظر می‌رسد این وضعیت تا یک ماه دیگر تغییر خواهد کرد. کمپانی فیلیپس قصد دارد به زودی یک پخش‌کننده بلور اولترا اچ‌دی را در دو رنگ وارد بازار کند.

مدل نقره‌ای (آلومینیوم تراش‌خورده) با شماره مدل BDP7501 و مدل سیاه رنگ با شماره مدل BDP7301 وارد بازار می‌شوند و هر دو مدل ۴۰۰ دلار قیمت خواهند داشت. این دستگاه از HDR و خروجی HDMI دوم برای گیرنده رادیویی پشتیبانی می‌کند که هنوز به طور کامل با محتوای 4K سازگاری ندارد.

پخش‌کننده جدید فیلیپس از صدای TrueHD Dolby و DTS-HD Master Audio پشتیبانی کرده و می‌تواند فایل‌های صوتی با کدگذاری Dolby Atoms یا DTS:X را پخش کند. اپلیکیشن این دستگاه امکان پخش محتوای 4K را از طریق یوتیوب و نت‌فلکیس دارا است.

در حال حاضر قیمت پخش‌کننده بلوری فیلیپس با محصول سامسونگ برابری می‌کند ولی این امید وجود دارد در آینده با توجه به جدی‌تر شدن رقابت، شاهد گزینه‌های مقرون به صرفه‌تری باشیم. برند فیلیپس در بازار آمریکا توسط Funai تولید می‌شود و بعید است در بازار دیگری با این نام فعالیت کند، ولی پاناسونیک پخش‌کننده‌ی بلوری اولترا اچ‌دی خود را در بازار انگلستان عرضه کرده و انتظار می‌رود تا سال آینده این دستگاه نیز وارد بازار آمریکا شود.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
فیلیپس پخش کننده بلوری اولترا اچ‌دی با قیمت ۴۰۰ دل...
دادگاه فیسبوک را به دلیل تخلف در حریم خصوصی کاربرا...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...