نام نسخه بعدی سیستم عامل گوگل اندروید O خواهد بود | P30Tech


                                                نام نسخه بعدی سیستم عامل گوگل اندروید O خواهد بود

با توجه به سیاست‌های نام گذاری گوگل برای سیستم عامل اندروید، بدون شک حدس زدن حرف اول نام نسخه‌ی بعدی کار چندان دشواری نیست. حال موتورولا وجهه‌ای رسمی به این موضوع داده و در تبلیغات مربوط به موتو جی ۴ پلاس، به این موضوع اشاره کرده که این گوشی هوشمند به اندروید N و O بروزرسانی خواهد شد. با زومیت همراه باشید.


به طور حتم حدس زدن حرف اول نام نسخه‌ی بعدی اندروید که پس از اندروید N توسعه خواهد یافت، چندان سخت نیست، چراکه گوگل از الگوی مشخصی که همان ترتیب حروف الفبا است، برای نامگذاری نسخه‌های مختلف سیستم عامل خود استفاده می‌کند. در این بین موتورولا با انتشار تیزری تبلیغاتی که به بیان قابلیت‌های موتو جی ۴ پلاس می‌پردازد، بصورت رسمی حرف اول نسخه‌ی بعدی اندروید را مشخص کرده است. گوگل پس از آنکه اندروید ۱.۵ را با نام اندروید Cupcake منتشر کرد، ترجیح داد تا به استفاده از نام دسرها برای سیستم عامل خود ادامه دهد که این موضوع تاکنون نیز ادامه داشته است. پس از اندروید کیک فنجانی تاکنون تاکنون ۱۱ نسخه از اندروید شامل اندروید N توسعه یافته است. 

هنوز مشخص نیست که گوگل نام اندروید N را چه چیزی انتخاب خواهد کرد، اما گزینه‌های بسیار خوش مزه‌ای مطرح شده‌اند که از جمله‌ی آن می‌توان به نوتلای محبوب اشاره کرد. با توجه به اینکه موتورولا به عنوان یک تولید کننده‌ی بزرگ به این موضوع اشاره کرده، نمی‌توان این موضوع را غیرواقعی و داستان پردازی موتورولا خواند.

همانطور که اشاره کردیم، در تیزر تصویری موتو جی ۴ پلاس، منتشر شده، موتورولا به این موضوع اشاره کرده که این گوشی هوشمند به اندروید مارشمالو، اندروید N و اندروید O بروزرسانی خواهد شد. البته این موضوع شاید برای موتورولا گران تمام شود، چراکه احتمالا هنوز گوگل برنامه‌ای برای تعیین قابلیت‌ها و ویژگی‌های اندروید O در سر ندارد و شاید این گوشی هوشمند اصلا توانایی دریافت این نسخه از اندروید را نداشته باشد.

نظر شما در این خصوص چیست؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اپل ارا‌ئه‌ی iOS 9.3.2 را برای آیپد پرو 9.7 اینچی ...
آموزش Dark Souls 3: بهترین اسلحه‌های قدرتمندِ ابتد...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...