مدیرعامل ایرانسل: کیفیت و خدمات مهمترین اولویت در ترابردپذیری است | P30Tech


                                                مدیرعامل ایرانسل: کیفیت و خدمات مهمترین اولویت در ترابردپذیری است

مدیرعامل ایرانسل در گفت‌وگوی اختصاصی با زومیت ضمن بیان اینکه در ترابردپذیری شماره تلفن اولویت اصلی، کیفیت و خدمات اپراتورها است اعلام کرد که به شرطی با تعیین کف قیمت اینترنت موافق است که برای همه فعالان عرصه اینترنت اعم از ثابت و همراه اعمال شود و صدمه‌ای برای مشترکان و اپراتورها نداشته باشد. همراه زومیت باشید.


علیرضا قلمبر دزفولی در گفت‌وگوی اختصاصی با زومیت در مورد نگرانی مشترکان در مورد تأخیر در اجرای ترابردپذیری شماره تلفن همراه و دلیل این تأخیر گفت: «فکر نمی‌کنم مشکل کلی بر سر اجرای ترابردپذیری وجود داشته باشد. در روزهای منتهی به ۲۷ اردیبهشت که قرار بود پروژه راه اندازی شود مدیران پروژه که مسئولان رگولاتوری بودند در مأموریت خارج از کشور بودند و به نظر من به این علت اجرای طرح به تأخیر افتاد.»

مدیرعامل ایرانسل در مورد دریافت یا دریافت نکردن هزینه سیم‌کارت‌ها از افرادی که به اپراتور ایرانسل مهاجرت می‌کنند اعلام کرد:«از ابتدا بحثی بر سر جابجایی سیم‌کارت‌های اعتباری نبود چون هزینه‌ای ندارند. بحث بر سر سیم‌کارت‌های Post Paid(دائمی) بود که از  ۱۲۰ هزار تومان تا حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند. در ابتدا مطرح شد مشترکانی که از اپراتور خارج می‌شوند این مبلغ را به اپراتور بعدی ببرند که در آن زمان با این پیشنهاد موافقت نشد ولی تا جایی که اطلاع دارم وزیر ارتباطات روی این موضوع دستور پیگیری داده‌اند؛ چون این موضوع مهمی است. مشترکی که به اپراتور مقصد می‌رود این مبلغ ودیعه به عنوان پشتوانه‌ی پرداخت ماهانه، رومینگ و دیگر هزینه‌های این مشترک است.»

دزفولی به سئوال خبرنگار زومیت مبنی بر اینکه «آیا ایرانسل طرح‌های جدیدی برای اجرا در زمان ترابردپذیری دارد؟» پاسخ داد:«به نظرم آن چیزی که در ترابردپذیری تعیین‌کننده خواهد بود، در درجه اول کیفیت و خدمات است. حدود قیمت اپراتورها نزدیک به یکدیگر است. من اعتقاد ندارم که در ترابردپذیری شماره تلفن همراه مشترکان برخی از اپراتورها را بتوان با قیمت جذب کرد؛ از طرفی معتقدم اگر اپراتوری خدمات جدید و با کیفیت‌تری ارائه دهد می‌تواند در این عرصه موفق شود.»

مدیرعامل ایرانسل نظرش را در مورد تعیین کف قیمت اینترنت موبایل اینطور بیان کرد: «به شروطی موافق کف قیمت اینترنت هستیم؛ اول اینکه کف قیمت برای همه فعالان عرصه اینترنت اعم از همراه و ثابت اعمال شود. دوم اینکه کف قیمت باید با شرایط اقتصادی کشور سازگار باشد. سوم اینکه کف قیمت با قیمت تمام شده اینترنت در اپراتورها و در کل کشور تناسب داشته باشد. طبیعتاً نباید به گونه‌ای باشد که مشترک یا اپراتور صدمه ببیند.»


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دمی با میگ میگ های دنیای بازی: رکورد شکنی های پی د...
مدیرعامل ایرانسل: کیفیت و خدمات مهمترین اولویت در ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...