اپل دلیل حذف موزیک های کاربران آیتونز را نمی داند | P30Tech


                                                اپل دلیل حذف موزیک های کاربران آیتونز را نمی داند

تعدادی از کابران اپل با مشکل حذف‌شدن خودکار آهنگ‌ها از روی آیتونز روبرو شده‌اند. در حالی که اپل نیز از دلیل بروز چنین مشکلی اظهار بی‌اطلاعی کرده، امروز بیانیه‌ای از سوی این کمپانی در ارتباط با مشکل پیش آمده منتشر شده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.


تعدادی از کاربران آیتونز اعلام کرده‌اند که این برنامه فایل آهنگ‌های آن‌ها را حذف می‌کند. اپل امروز اعلام کرد که هفته آینده به‌روز‌رسانی جدیدی را برای برنامه آیتونز عرضه می‌کند که از امنیت بیشتری برخوردار است. طبق بیانیه منتشر شده از سوی اپل در iMore، " در موارد بسیار اندکی، کاربران اطلاع داده‌اند که فایل‌های موزیک آن‌ها بدون اجازه از روی کامپیوتر حذف می‌شود." با این حال اپل موفق نشده که این باگ را رفع کند و اعلام کرده که دقیقاً نمی‌داند که چه مشکلی باعث این اتفاق می‌شود.

این مشکل که از زمان عرضه اپل موزیک در سال گذشته وجود داشته است، هفته گذشته بار دیگر توسط جیمز پینکستون در بلاگ vellumatlanta با عنوان " اپل موزیک آهنگ‌های من را دزدید" خود را نشان داد. در این پست توضیح داده شد که ۱۲۲ گیگا‌بایت از فایل‌های موزیک پینکستون ناگهان ناپدید شده‌اند. یکی از مسئولان اپل به او عنوان کرده بود که فایل‌ها بدون اجازه او بعد از عضویت در اپل موزیک حذف شده‌اند. پینکستون عنوان کرد که بر اساس گفته‌های نماینده اپل، برنامه اپل موزیک، فایل‌های سیستمی را با فایل‌های سرویس‌های ابری جایگزین کرده و در این فرآیند فایل‌های اصلی را حذف کرده است.

بیانیه امروز اپل مشخص کرد که حذف فایل‌ها جزو عملکرد‌های مورد انتظار برنامه اپل موزیک نبوده است:

" در موارد بسیار اندکی، کاربران گزارش داده‌اند که فایل‌های موزیک موجود در کامپیوتر، بدون اجازه آن‌ها حذف شده است. ما این اتفاقات را بسیار جدی پیگیری می‌کنیم زیرا می‌دانیم که موزیک بخش مهمی برای مشتریان ما است و تیم فنی ما در حال کار برای شناسایی دلیل این اتفاق است. ما موفق به حل این مشکل نشده‌ایم اگرچه هفته آینده به‌روز‌رسانی جدیدی را برای آیتونز منتشر خواهیم کرد که امنیت بیشتری برخوردار است. اگر کاربری با این مشکل روبرو شده باید با Apple Care تماس بگیرد."

ما همچنان عامل این مشکل را نمی‌دانیم زیرا به نظر نمی‌رسد که این اتفاق تنها یک اشتباه کاربری باشد. سایت iMore توضیح داده که چگونه این باگ فایل‌های اصلی را با فایل های Cloud جایگزین می‌کند. طراحی این برنامه برای گوش‌کردن آهنگ در دستگاه‌های دیگر مانند آیفون یا مک است. مشکل زمانی حاد می‌شود که با برنامه‌های دیگری بر اساس Cloud مانند اپل موزیک کار می‌کنید. iMore اعلام کرده که ممکن است برنامه اپل موزیک، زمانی که از آیتونز نسخه ۱۲.۳.۳ استفاده می‌کنید، منبع این مشکلات باشد. اپل هنوز در این رابطه اظهار نظری نکرده است.

بنابراین تا زمانی که اپل این مشکل را حل نکرده، بهتر است فهرست موسیقی در Cloud را بر اساس فایل‌های خود، نسازید و همچنین از موزیک‌های خود بک‌آپ بگیرید.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا شما از کاربران سیستم اپل موزیک هستید؟ آیا تا‌کنون با چنین مشکلی روبرو شده‌اید؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
کنسول PS4 Neo همزمان با ابزار PS VR عرضه خواهد شد ...
وزیر ارتباطات: شبکه ملی اطلاعات دسترسی کاربران را ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...