اعضای منتخب فاکسکان جایگزین هیئت مدیره شارپ می‌شوند | P30Tech


                                                اعضای منتخب فاکسکان جایگزین هیئت مدیره شارپ می‌شوند

فاکسکان قصد دارد تمام هیئت مدیره شارپ را تغییر دهد و همگی از فاکسکان جایگزین آن‌ها خواهند شد تا تصاحب شارپ رنگ و بوی تازه‌ای بگیرد. با زومیت همراه باشید.


اگر در جریان اخبار اخیر دنیای فناوری باشید، شرکت فاکسکان چندی پیش یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های سازنده نمایشگر یعنی شارپ را به تصاحب خود درآورد. 

حالا اخبار حاکی از تغییر سمت ۱۲ تا ۱۳ عضو هیئت مدیره شارپ می‌دهد که قرار است همگی با افرادی که فاکسکان انتخاب می‌کند، تعویض شوند. 

وال‌ استریت ژورنال در گزارش خود می‌گوید:

هیئت مدیره شارپ قرار است به ۹ عضو تبدیل شود که شش شخص آن منتخب فاکسکان خواهد بود. این تغییرات در ماه ژوئن رسما صورت خواهد گرفت.

شارپ همچنین در روز پنجشنبه گزارشی از ضرر ۲.۳۶ میلیارد دلاری خود برای سال مالی که به مارس منتهی می‌شد را منتشر کرد. ضرر امسال شارپ حتی از مقدار ضرری که سال پیش متحمل شده بود نیز بیشتر است.

شارپ یکی از تامین کنندگان نمایشگر محصولات اپل بود که با کاهش فروش آیفون باعث شد مشکل دیگری به مشکلات این کمپانی اضافه شود.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دنیای نیمه رسانا ها | P30Tech
8 میلیون نفر برای اولین سری فروش تلفن هوشمند Mi Ma...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...