Hyundai ، فیلم IronMan را به حقیقت آورده است | P30Tech


                                                بوت کامپیوتر توسط گوشی موبایل با اپلیکیشن DriveDroid - زوم‌اپ
ربات پوشیدنی هیوندایی

شرکت هیوندایی به تازگی رباتی طراحی و تولید کرده است که شباهت زیادی به شخصیت اول فیلم IronMan دارد ، البته با داشتن ربات ساخت شرکت هیوندایی نخواهید توانست پرواز کنید و در آسمان با ربات های دیگر بجنگید اما باز هم این فناوری جدیدترین پیشرفت صنعت در عرصه ی ربات های پوشیدنی می باشد.

شرکت خودروسازی هیوندایی کره ی جنوبی به تازگی عکس هایی را از یک ربات پوشیدنی آبی تیره منتشر کرده است ، تا به این لحظه زمانی برای آغاز عرضه ی رسمی آن مشخص نشده و در واقع هیچ جزییاتی از این محصول توسط شرکت سازنده منتشر نشده است اما همین چند عکس منتشر شده باعث به وجد آمدن همه شده است.

شرکت هیوندایی می گوید که این ربات پوشیدنی می تواند به کارکنان خط تولید در جابجایی وسایل سنگین کمک نماید ، می تواند به سربازان کمک کند تا با به همراه داشتن وسایل سنگین با سرعت بیشتری حرکت کنند و یا کسانی که دچار معلولیت های جسمی هستند بتوانند از آن استفاده نمایند.

این اقدام شرکت هیوندایی واقعا بی سابقه بوده است و تا به این لحظه هیچ شرکت دیگری اقدام به ساخت یک ربات پوشیدنی نکرده است ، در واقع ساختن این نوع از ربات ها که به ExoSkeleton معروف هستند تا به این لحظه در حد تخیلات و یا بعضا در حد انتشار پتنت بوده است ، اما از این پس می توانیم باور کنیم که در آینده مردم بتوانند از این نوع ربات ها استفاده نمایند و در آینده مرزی بین تخیل و واقعیت وجود نخواهد داشت.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
بوت کامپیوتر توسط گوشی موبایل با اپلیکیشن DriveDro...
Hyundai ، فیلم IronMan را به حقیقت آورده است | P30...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...