سامسونگ با پتنت جدیدش نحوه ی کار با گجت های پوشیدنی را تغییر می دهد | P30Tech


                                                مریم میرزاخانی اولین زن عضو آکادمی ملی علوم آمریکا
پتنت جدید سامسونگ درباره ی آینده ی ساعت های هوشمند

امروز پتنت جدیدی از شرکت سامسونگ منتشر شده است که مربوط به گجت های پوشیدنی و بالاخص ساعت های هوشمند می باشد و کارشناسان معتقدند که سامسونگ با انتشار این پتنت ها به دنبال تغییر رویه ی کار کردن با ساعت های هوشمند است..

این پتنت ها ما را به یاد فیلم های جیمز باند می اندازند که شخصیت اول فیلم با استفاده از گجت های نامتعارف و عجیب خود می توانست تا کارهایی را انجام دهد که تماشا کنندگان فیلم را در فکر فرو می برد و کسی چه می داند شاید منشا فکری این پتنت نیز از فیلم هایی چون سری فیلم های جیمز باند نشات گرفته باشد ، در توضیحات این پتنت ساعت هوشمندی توصیف شده است که می تواند محیط اطراف خود را اسکن کرده و شکل و موقعیت اجسام را تشخیص دهد و سپس با استفاده از سنسورها و پروژکتورهای خود می تواند تا رابط کاربری خود را بر روی اجسام پیرامون خود منعکس کند ، برای مثال این ساعت می تواند تا محیط کاربری مجازی ای را بر روی مچ کاربر و یا ساعد او منعکس کرده و دکمه های مجازی خاصی را بر روی انگشتان فرد جاگذاری نماید.

برای مثال این ساعت می تواند برای برقراری تماس تلفنی DialPad خود را بر روی مچ کاربر منعکس کند و یا کیبورد بزرگی را بر روی ساعد فرد به نمایش درآورد و سپس با سنسورهایی که در آن جاگذاری شده می تواند مکانی که انگشتان کاربر بر روی محیط کاربری مجازی لمس می کنند را تشخیص داده و اعمال متناسبی را انجام دهد.

البته کارایی این پتنت به اینجا ختم نمی شود و فرد علاوه بر استفاده از محیط کاربری بزرگتر از صفحه ی کوچک ساعت که بر روی مچ و یا ساعدش منعکس می شود می تواند تا با استفاده از ساعت خود محیط کاربری مجازی بزرگ تر و در حد یک مانیتور بزرگ را بر روی دیوار نزدیک خود منعکس کند.

اطلاعات بیشتری نظیر زمان معرفی و یا قیمت این ساعت ها در اینده در دست نیست و اگر راستش را بخواهید باید بگوییم که انتظار یک پتنت همیشه به معنای تولید محصول نهایی آن نیست و برخی پتنت ها همیشه در حد یک پتنت باقی می مانند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مریم میرزاخانی اولین زن عضو آکادمی ملی علوم آمریکا...
سامسونگ با پتنت جدیدش نحوه ی کار با گجت های پوشیدن...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...