آیا بالاخره آیفون ۷ به Smart Cannector مجهز خواهد بود ؟ | P30Tech


آیا بالاخره آیفون ۷ به Smart Cannector مجهز خواهد بود ؟

اسمارت کانکتور آيفون ۷ :‌

باز هم اخبار پیرامون آیفون ۷ اپل میباشد . شایعات پیرامون وجود اسمارت کانکتور در آیفون ۷ میباشد . پیش تر و برای اولین بار در  زمان ارائه آیپد پرو از این پورت رونمایی شد . در اوایل امسال که آیپد پرو جدید در نسخه ۹.۷ اینچی عرضه شد و این آیپد نیز از اسمارت کانکتور پشتیبانی میکرد ، شایعات پیرامون حمایت آیفون ۷ اپل از این پورت شدت گرفت . 

اما امروز سایت Mac Otakara از تصمیم اپل مبنی بر عدم استفاده از این کانکتور خبر داد و گزارش کرد که اپل بر خلاف تصور همگان از این اسمارت کانکتور در آيفون نسل جدیدش استفاده نخواهد کرد و البته بیان کرده است که اپل دلیلی را نیز در این رابطه بیان نکرده است . 

باید بیان کنیم که پیش تر تصاویری از آیفون ۷ منتشر شده بود که حکایت از استفاده دوربین دوگانه و اسمارت کانکتور در آيفون ۷ داشته است ، اما باز هم این شایعات را نمیتوان دلیل محکمی بر این مدعا دانست زیرا طبق همیشه اپل در مقابل این گونه اخبار درز کرده از محصولاتش سیاست سکوت را پیش گرفته است . 

هنوز به صورت قطع مشخص نیست که آیا کمپانی اپل، بالاخره از Smart Connector در آیفون بعدی خود استفاده خواهد کرد یا خیر. اما اگر این گزارش صحت داشته باشد، مطمئنا باعث ناامیدی طرفدارانی خواهد شد که منتظر بودند تا از Smart Connector و قابلیت های جالبی که با خود به همراه می آورد در آیفون 7 استفاده نمایند .


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
با قاب چاپگر تلفن‌ های هوشمند آشنا شوید! ...
لنز ماکروی جدید کانن از سری لنزهای EF-M در راه است...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...