برنامه ریزی آئودی برای تولید رقیب مرسدس بنز میباخ | P30Tech


                                                برنامه ریزی آئودی برای تولید رقیب مرسدس بنز میباخ

با توجه به تقاضای خوب بازار برای سدان‌های بزرگ سوپرلوکس، آئودی در نظر دارد تا محصولی سوپرلوکس برای رقابت با مرسدس بنز میباخ تولید کند. این خودرو در رده‌ی بالاتری از A8 L قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از جزئیات برنامه‌های آئودی با زومیت همراه باشید.


استفان کنریچ مدیر توسعه‌ی تکنولوژی‌های آئودی در خصوص برنامه‌های این شرکت برای تولید خودروهای سوپرلوکس و طویل گفت:

موفقیت‌های نسخه‌های طویل و لوکس مرسدس بنز اِس کلاس به ما این ایده را داد که آئودی نیز می‌تواند در این کلاس خودرویی به تولید محصولات درخوری بپردازد و فروش مناسبی را تجربه کند.

در حال حاضر آئودی در کلاس‌ خودروهای لوکس به تولید و عرضه‌ی A8 و نسخه‌ی طویل A8 L می‌پردازد. این در حالی است که مرسدس بنز گزینه‌های بیشتری را در اختیار خریداران قرار می‌دهد که عبارتند از نمونه‌های سوپرلوکس و طویل میباخ و پولمن در کنار مدل‌های استاندارد اس کلاس.

آئودی a8

آئودی پیش از این به تولید نمونه‌های سفارشی و خاص طویل‌تر A8 L پرداخته است که می‌توان از نسخه‌ی طویل‌تر A8 L نام برد که با افزایش قابل توجه طول خودرو، سه ردیف صندلی در آن تعبیه شده است. هم‌چنین باید به نمونه‌ی خاص شوفر (Chauffeur) آئودی A8 L اشاره کرد که با این که از تنها یک ردیف صندلی در بخش عقب برخوردار است، اما کابین بسیار لوکس‌تری را در اختیار سرنشینان این بخش قرار می‌دهد.

نمونه‌ی طویل‌تر A8 L تنها در یک دستگاه تولید شده است و آئودی A8 L Chauffeur به تعداد محدود پنج دستگاه خاص بازار ژاپن تولید و عرضه شد. هر دو مدل خودرو مذکور می‌توانند تجربه‌ی خوبی برای آئودی جهت ورود قدرتمند به این کلاس خودرویی باشند. 

در صورت آغاز مراحل توسعه‌ی خودروی سوپرلوکس و طویل آئودی، نباید انتظار معرفی این خودرو را طی چند سال آینده داشته باشیم. البته نکته‌ای که از اهمیت زیادی برخوردار است، قابلیت رقابت محصول آئودی با خودروهای سوپرلوکس مرسدس بنز است. شکست مرسدس بنز در این کلاس که سال‌ها است در آن به فعالیت می‌پردازد و از مشتریان زیادی برخوردار است، امری بسیار دشوار خواهد بود.

آئودی a8


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
همزمان با مناقشه اپل و FBI، پلیس لس آنجلس یک دستگا...
برنامه ریزی آئودی برای تولید رقیب مرسدس بنز میباخ ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...