گسترش همکاری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و کره جنوبی | P30Tech


                                                گسترش همکاری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و کره جنوبی

رئیس مخابرات کره جنوبی (KT) در دیدار با قا‌ئم مقام وزیر ارتباطات در روابط بین‌الملل، بر گسترش همکاری و روابط دو کشور در زمینه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تأکید کرد. این دیدار در حاشیه‌ی سفر رئیس جمهوری کره جنوبی به ایران انجام شده است. همراه زومیت باشید.


دکتر هوانگ چانگو رئیس مخابرات کره (KT) در دیدار با مهدی محتشمی قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به پیشرفت‌های کره جنوبی در فناوری اطلاعات و ارتباطات به ویژه در رابطه با سرعت بالای اینترنت و ارائه‌ی خدمات نسل پنجم  یا همان 5G، از گسترش همکاری بین دو کشور در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات استقبال کرد.

چانگو در این دیدار گفت: «باید اساس همکاری‌های ایران و کره جنوبی متناسب با نیازهای یکدیگر به ویژه اشتغال‌زایی برای جوانان و در قالب برنامه‌ی کسب و کار آینده‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تعریف شود.»

او با اشاره به غنی‌بودن منابع طبیعی در ایران، به برنامه‌ریزی در تلفیق و همگرایی منابع طبیعی و فناوری اطلاعات و ارتباطات پرداخت و اضافه کرد: «برای مثال می‌توان به صرفه‌جویی در منابع طبیعی از طریق ICT در شهرهای هوشمند اشاره کرد. باید جزئیات این ایده‌ها در مذاکرات کارشناسی میان ایران و کره انجام شود.»

رئیس مخابرات کره اعلام کرد: «کره جنوبی آماده‌ی همکاری راهبردی با ایران به ویژه با بخش‌ خصوصی و اپراتورهای ایرانی است.»

این دیدار در حاشیه‌ی سفر رئیس جمهوری کره جنوبی و هیئت همراه به ایران صورت گرفته است.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
پرفروش ترین خودروهای کامپکت و ارزان قیمت ...
گسترش همکاری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و کره...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...