همراه اول در سراسر کشور یوسیم توزیع می‌کند | P30Tech


                                                همراه اول در سراسر کشور یوسیم توزیع می‌کند

همراه اول از عرضه‌ی سیم‌کارت‌های نسل ۴ تلفن همراه در سراسر کشور از طریق ۱۱ هزار کانال «فروش و ارائه‌ی خدمات» اطلاع داد. این سیم‌کارت‌ها پیش از این در دفاتر محدود و کم ارائه می‌شد. همراه زومیت باشید.


همراه اول با توجه به تدوین برنامه‌ی فشرده‌ی خود برای تداوم نصب و راه‌اندازی سریع آنتن‌های نسل ۴ تلفن همراه (LTE) تا پایان سال، کانال‌های توزیع یوسیم (Usim) خود را که تاکنون فقط در دفاتر منتخب انجام می‌شد، در سراسر کشور گسترش داده و به بیش از ۱۱ هزار نقطه رسانده است.

مشترکان همراه اول علاوه بر دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر پیشخوان دولت، مراکز تلفن ثابت، دفاتر مشترکان استان‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، دفاتر ICT روستایی و شرکت خدمات اول، می‌توانند از فروشگاه آنلاین این اپراتور به آدرس اینترنتی shop.mci.ir نیز Usim مورد نیاز خود را بصورت فروش مشترک به همراه «مای فای» یا «دانگل» یا «روتر» و «بسته‌های متنوع نوترینو» دریافت کنند.

همراه اول که با نصب ۶۹۸۷ سایت در ۴۶۹ شهر (بدون احتساب دهستان‌ها و روستاها)، گسترده‌ترین شبکه‌ی اینترنت نسل سوم کشور را دارد، تصریح کرده، پوشش شبکه‌ی 4G در شهرهای بزرگ در حال کامل شدن است و طبق برنامه‌ی پیش‌بینی شده، تعداد سایت‌های نسل سوم و چهارم تا پایان سال به حدود ۲۰ هزار سایت افزایش خواهد یافت.

مشترکان همراه اول که در محدوده‌ی پوشش 4G این اپراتور قرار دارند، می‌توانند جهت استفاده از اینترنت پرسرعت نسل چهارم، سیم کارت Usim تهیه کنند.

همراه اول وعده داده مشترکان ساکن در نقاط بدون پوشش اینترنت 3G و 4G همراه اول در اسرع وقت از مزایای اینترنت پرسرعت در محل زندگی خود بهره‌مند می‌شوند.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
سامسونگ فرآیند توسعه‌ی نسل سوم تراشه‌های 14 نانومت...
زو‌‌م‌کست: معرفی،‌ اخبار و اطلاعات Call of Duty: I...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...