کجارو استخدام می‌کند | P30Tech


ال‌جی جی ۵ را می‌توان اولین گوشی هوشمند ماژولاری نامید که از حالت آزمایشی درآمده و ماژول‌های کاربردی مفیدی همراه با آن معرفی شده است. اکثر افراد تصور می‌کنند که این اولین بار است که ال‌جی دست به ساخت چنین محصولی زده است. در حالی که این طور نیست و در سال ۲۰۰۹ نیز یک گوشی نیمه هوشمند ماژولار توسط ال‌جی به طور محدود به بازار عرضه شد.

LG Versa را می‌توان اولین گوشی ماژولار ال‌جی نامید. این گوشی در سال ۲۰۰۹ به صورت اختصاصی برای اپراتور ورایزون تولید شد. طراحی این گوشی شباهت زیادی به LG Dare داشت اما مزیت اساسی آن، ماژول‌های متنوعی بود که برای آن در نظر گرفته شده بود. یکی از این ماژول‌ها یک کیبورد کامل QWERTY بود که با استفاده از رابطی که در زیر در گوشی قرار داشت، به راحتی به گوشی متصل می‌شد. همان طور که در ویدیو مشخص است، این کیبورد به عنوان یک کیف هوشمند برای گوشی نیز عمل می‌کرد و کاربر می‌توانست وظعیت باتری و ساعت و غیره را نیز روی نمایشگر کوچک این کیبورد ببیند (قابلیتی که پس از سال‌ها، شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی در پی دستیابی به آن هستند).

ماژول‌های دیگری مانند ماژول مخصوص گیمرها و تقویت‌کننده‌ی صدا نیز در برنامه‌ی تولید ال‌جی قرار داشت اما فروش پایین و مدت زمان کم حضور ورسا در بازار گوشی‌ها، باعث شد که ال‌جی از ساخت این ماژول‌ها منصرف شود. در ادامه می‌توانید ویدیویی از کار کردن با ال‌جی ورسا را تماشا کنید.

لينک دانلود

حال ۷ سال پس از آن اتفاق، ال‌جی رویای خود را فراموش نکرده و با پیشرفت دادن تکنولوژی گوشی‌های ماژولار، جی ۵ را به عنوان پرچمدار خود معرفی کرده که با داشتن ماژول‌های هوشمندی مانند تقویت‌کننده‌ی حرفه‌ای صدا، ماژول دستیار دوربین، ربات هوشمند، دوربین ۳۶۰ درجه و غیره، می‌تواند به عنوان کامل‌ترین گوشی ماژولار جهان شناخته شود.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
کجارو استخدام می‌کند | P30Tech
کجارو استخدام می‌کند | P30Tech

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...