نتایج نظرسنجی: کاربران اینترنت ایرانسل و رایتل را بهتر از همراه اول می‌دانند | P30Tech


                                                نتایج نظرسنجی: کاربران اینترنت ایرانسل و رایتل را بهتر از همراه اول می‌دانند

مشترکان اپراتورهای همراه ایران، اینترنت ایرانسل و رایتل را بهتر از همراه اول می‌دانند. بنابر نظرسنجی زومیت ۶۴.۶ درصد از مشترکان همراه اول از وضعیت اینترنت همراه این شرکت ناراضی‌ هستند. این در حالی است که افراد ناراضی از اینترنت همراه رایتل ۳۵.۷ درصد و ایرانسل ۲۶.۶ درصد هستند. همراه زومیت باشید.


زومیت برای شناسایی میزان رضایتمندی مشترکان اپراتورهای تلفن همراه، نظرسنجی سه بخشی برگزار کرد تا مشترکان هر اپراتور به مدت یک هفته بتوانند در بخش مخصوص هر اپراتور به صورت جداگانه نظر خود را اعلام کنند.

در این نظرسنجی‌ها ۱۹ هزار و ۱۷۹ رأی ثبت شد. در نظرسنجی همراه اول ۶ هزار و ۴۵۵ رأی، ایرانسل ۶ هزار و ۷۷۲ رأی و رایتل ۵ هزار و ۹۴۹ رأی ثبت شد.

در این نظرسنجی ایرانسل بیشترین میزان رضایتمندی مشترکان را به خود اختصاص داد و توانست رضایت ۳۴.۸ درصد مشترکان را جلب کند. ۳۱.۶ درصد از مشترکان رایتل نیز از وضعیت اینترنت این اپراتور راضی بودند، اما تنها ۸.۴ درصد از مشترکان همراه اول از وضعیت اینترنت این اپراتور راضی بودند.

در این سه نظرسنجی ایرانسل ۲۶.۶ درصد مشترک ناراضی، رایتل ۳۶.۷ درصد مشترک ناراضی و همراه اول ۶۴.۴ درصد مشترک ناراضی داشتند.

جدول نهایی نظرات کاربران به شرح زیر است:

نام اپراتور تعداد کل آراء تعداد راضی درصد تعداد گاهی راضی گاهی ناراضی درصد تعداد ناراضی درصد
همراه اول ۶،۴۵۵ ۵۴۲ ۸.۴ ۱،۷۴۲ ۲۷ ۴،۱۷۱ ۶۴.۶
ایرانسل ۶،۷۷۲ ۲،۳۵۵ ۳۴.۸ ۲،۶۱۸ ۳۸.۶ ۱،۷۹۹ ۲۶.۶
رایتل ۵،۹۴۹ ۱،۸۷۹ ۳۱.۶ ۱،۹۴۸ ۳۲.۷ ۲،۱۲۲ ۳۵.۷

اینترنت همراه می‌تواند یکی از مهمترین ملاک‌های کاربران برای مهاجرت به اپراتور دیگر در طرح ترابردپذیری شماره تلفن همراه باشد.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
از سوی PNY معرفی شد:دو کارت گرافیک خوش قیمت برای ت...
نقد افتتاحیه سریال Horace and Pete – کمدی جد...

محبوبترین مطالب

ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...
ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
 به تازگی سازندگان سری F1 یعنی اعضای شرکت بازی سازی Codemasters هواداران مسابقات سالانه ی فرمول یک را از دلتنگی نجات داده و به معرفی رسمی جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی F1 2016 پرداخته اند. اث...