درگیری کریس ایوانز، مجری جدید تاپ گیر با تهیه کنندگان | P30Tech


                                                درگیری کریس ایوانز، مجری جدید تاپ گیر با تهیه کنندگان

سال گذشته شبکه‌ی BBC، جرمی کلارکسون مجری محبوب مستند خودرویی تاپ‌گیر را به دلیل درگیری با تهیه‌کنندگان از این برنامه اخراج کرد. حال کریس ایوانز مجری جدید این برنامه نیز دچار مشکلاتی با سایر مجریان و مسئولین برنامه شده است. با زومیت همراه باشید.


ظاهرا اجرای همزمان دو برنامه، بزرگترین برنامه‌ی رادیویی کشور و بزرگ‌ترین مستند خودرویی جهان، کار ناممکنی است. کریس ایوانز به خوبی نشانگر این موضوع است. 

پیش از این، اخباری منتشر شده بود که از شروط سخت ایوانز برای تاپ گیر خبر می‌داد. این مجری محبوب بریتانیایی می‌تواند روزانه تنها ۴ ساعت زمان به مستند تاپ‌گیر اختصاص دهد. اکنون نیز اخباری به گوش می‌رسد که ایوانز با توجه به فشار کاری زیاد، مشکلاتی در برنامه‌ی رادیویی خود به وجود آورده است. کریس ایوانز روزانه باید بین ساعت ۶:۳۰ تا ۹:۳۰ صبح در برنامه‌ی رادیویی بی‌بی‌سی شرکت کند و پس از آن نیز به استودیوی برنامه‌ی تاپ‌گیر برود.

یکی از مسئولین آگاه در خصوص مشکلات اخیر ایوانز گفت:

برنامه‌ی رادیو ۲، در نوع خود محبوب‌ترین برنامه‌ی بریتانیا است. اما فشار کاری ایوانز وی را کاملا تغییر داده است و کارمندان این مجموعه نیز به خوبی آن را حس کرده‌اند. تاپ‌گیر کاری تمام وقت است و کریس نمی‌تواند در کنار آن به فعالیت در رادیو مشغول باشد. 

اخیرا در پشت صحنه‌ی برنامه‌ی رادیویی، ایوانز با یکی از تهیه‌کنندگان به مشاجره‌ی شدیدی پرداخته است که به گفته‌ی شاهدان، این اتفاق منجر به جاری شدن اشک‌های تهیه‌کننده شده و با پا در میانی سایر کارمندان، این مشاجره به پایان رسیده است.

بی‌بی‌سی این دسته از اخبار را تکذیب کرده و در بیانیه‌ای از کریس ایوانز به دلیل برخورد حرفه‌ای و تلاش مضاعف خود در شرکت در برنامه‌ی رادیویی و تاپ‌گیر، قدردانی کرد.

مقالات مرتبط:

رابطه سرد مجریان جدید تاپ گیر

پیش از این در تاپ‌گیر نیز ایوانز مشکلاتی با مت لبلانک، دیگر مجری آمریکایی این مستند پیدا کرده و اعتراض خود را به تهیه‌کنندگان این برنامه منتقل کرده بود. ظاهرا جرمی کلارکسون تنها شخصی نیست که طی فشارهای برنامه‌های پربیننده تلویزیونی، کنترل خود را از دست می‌دهد. ایوانز نیز به عنوان مجری اصلی تاپ‌گیر اخیرا مشکلات زیادی برای مجموعه‌ی بی‌بی‌سی ایجاد کرده است.

این طور که از شواهد پیدا است، ایجاد تیمی یکپارچه و صمیمی برای اجرا در تاپ‌گیر، سخت‌تر از تخمین‌های تهیه‌کنندگان این برنامه بوده است. در طرفی دیگر، جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می، به دور از حاشیه در حال تولید مستند خودرویی آمازون هستند و این دسته از اخبار در رابطه با فعالیت‌ آن‌ها منتشر نمی‌شود. باید منتظر ماند و تماشا کرد که آیا تاپ‌گیر می‌تواند مجدد تیمی یکپارچه برای اجرای برنامه‌ی خود تشکیل دهد یا خیر.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
AMD با ترکیب دو Radeon R9، سریع‌ترین کارت گرافیک م...
ساعت هوشمند Mi Smartwatch شیائومی نیمه دوم ۲۰۱۶ مع...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...