تماشا کنید: یک روز در دیزنی لند | P30Tech


                                                پازل: روزهای تعطیل | جایزه هفته: یک دستگاه چراغ خواب هوشمند شیائومی

پاسخ پازل شماره ۱۳۴

با توجه به تصویر بالا، به این نتیجه می‌رسیم که پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۱ یعنی اعداد ۱-۵-۷ است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل صد و سی‌ و چهارم زومیت» عبارتند از:

آقای جاوید اخوان، ۱۸ ساله از  تهران، دانشجوی مهندسی مکانیک
آقای حسین خونساری، ۲۲ ساله از  تهران، دانشجوی مهندسی برق
آقای سجاد فرخی، ۱۸ ساله از  بهشهر، دانشجوی مهندسی کامپیوتر
آقای علیرضا میراحمدی، ۲۱ ساله از  تهران، دانشجوی مدیریت بازرگانی
آقای امیر رضا هادی، ۱۸ ساله از  تهران، دانش‌آموز پیش‌دانشگاهی

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف فروشگاه اینترنتی چهل‌بازار، به هر یک از برندگان، یک دستگاه  تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به هر پنج برنده تبریک گفته و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۳۵: جمعه ۱۰/اردیبهشت/۱۳۹۵
(معمای ریاضی؛ سطح متوسط)

احتمال وجود ۵ جمعه در خرداد ماه چقدر است؟

۱:  یک‌دوم ۲: دو‌پنجم ۳: پنج‌سی‌و‌یکم ۴: سه‌هفتم

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 135
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
پازل: روزهای تعطیل | جایزه هفته: یک دستگاه چراغ خو...
تماشا کنید: یک روز در دیزنی لند | P30Tech

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...