ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا مدل 3 را بر عهده دارد | P30Tech


                                                ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا مدل 3 را بر عهده دارد

تسلا مدل ۳ از کابین بسیار عجیبی بهره‌مند است به نحوی که تقریباً هیچ دکمه‌ای بر روی داشبورد وجود ندارد و تمامی امور به وسیله یک صفحه نمایش بزرگ کنترل می‌شود. در ادامه با زومیت همراه باشید تا از تامین کننده نمایشگرهای این خودرو باخبر شوید.


تسلا (Tesla) به اتخاذ ایده‌های طراحی غیر معمول برای خودروهای خود شهرت دارد و این رویه به طراحی داخلی محصولات این شرکت نیز سرایت کرده است. در صنعت خودروسازی جایگزینی دکمه‌های داخل کابین با نمایشگری بزرگ به هیچ عنوان معمول نیست؛ ولی تسلا این رویه را برای جدید‌ترین محصول خود در پیش گرفته است؛ مدل 3 برای تولید انبوه در بازار هدف گذاری شده است. طبق اخبار منتشر شده شرکت ال‌جی نمایشگر ۱۵ اینچی کابین مدل 3 را برای تسلا تولید خواهد کرد.

تسلا TESLA

سایر محصولات تسلا مانند مدل اس نیز از نمایشگر‌های بزرگی در داشبورد خود بهره می‌برند و به همین دلیل تعبیه‌ی نمایشگری ۱۵ اینچی در مدل ۳ امری عجیب و دور از انتظار نبود. طراحی داشبورد مدل ۳ به گونه‌ای آینده گرایانه ساخته شده است چون‌ هیچ گونه مانیتور یا نشان‌دهندی در صفحه کیلومتر پشت فرمان وجود ندارد. تمام دستورات و اطلاعات به وسیله نمایشگر افقی در سمت راست راننده کنترل و نمایش داده می‌شوند.

رویتر گزارش داده است که تسلا شرکت ال جی را برای تأمین نمایشگرهای مورد استفاده در خودروی مدل ۳ خود انتخاب کرده است. این بدان معنا است که تسلا هلدینگ TPK، شرکتی که نمایشگرهای بزرگ مورد استفاده در مدل‌های اس و ایکس تسلا را فراهم می‌کرد، را مناسب ساخت نمایشگر‌ها مناسب و ارزان خودروی مدل ۳ ندانسته است و ال‌جی امکانات بیشتری در این زمینه در اختیار تسلا قرار داده است.

مدل سه تسلا نمایشگر ال جی

تسلا در خصوص استفاده از نمایشگر‌های بزرگ به عنوان تنها ابزار نمایش اطلاعات به سرنشینان، عنوان کرده که این موضوع هنوز در دست توسعه است و در مرور زمان از ایده‌ها و بازخورد‌های مشتریان در راستای بهینه‌سازی‌های گستر‌ده‌ی آن انجام خواهد داد.

تسلا TESLA

به نظر شما انتخاب شرکت ال جی برای تأمین صفحه نمایش‌های مدل سه تسلا درست بوده است؟ آیا شرکت‌های دیگر می‌توانند بهتر از ال جی عمل کنند؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
خلاقیت یک هنرمند و ایجاد مزارعی از جنس نور ...
آسیب‌پذیری iOS 9.3.1 در آیفون 6 اس، دسترسی به اطلا...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...