بروزرسانی رداستون امکان انتقال روند کارها بین دستگاه های ویندوزی را فراهم می کند | P30Tech


                                                بروزرسانی رداستون امکان انتقال روند کارها بین دستگاه های ویندوزی را فراهم می کند

بروزرسانی رداستون برای ویندوز ۱۰ به زودی ارائه می‌شود و به نظر می‌رسد مایکروسافت برنامه‌های جدی برای هماهنگی دستگاه‌های مختلف مجهز به این سیستم‌عامل در بروزرسانی‌های جدید دارد. طبق اخباری که اخیرا در مورد آخرین بروزرسانی این شرکت منتشر شده، قابلیتی مفید برای انتقال کارها و وظایف بین دستگاه‌های مختلف به چشم می‌خورد. در ادامه با زومیت همراه باشید.


بروزرسانی رداستون یکی از مهم‌ترین بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ است که به زودی ارائه خواهد شد. اطلاعات مختلفی در مورد قابلیت‌های جدیدی که این بروزرسانی به ویندوز اضافه می‌کند، منتشر شده است. یکی از این قابلیت‌های جذاب و مفید، مربوط به هماهنگی و اشتراک اطلاعات بین دستگاه‌های مختلف مجهز به این سیستم‌عامل است.

در بروزرسانی جدید، قابلیتی اضافه شده که با فعال کردن آن، کاربر می‌تواند اپلیکیشن‌هایی که بر روی گوشی ویندوزی خود اجرا کرده است را بر روی کامپیوتر خانگی یا لپ‌تاپ جفت شده با این دستگاه (بوسیله بلوتوث) اجرا کند. به بیان دیگر کاربر می‌تواند کاری را بر روی گوشی خود شروع کند و آن را بر روی لپ‌تاپ تمام کند.

به طور مثال کاربر می‌تواند متن یک ایمیل را بر روی گوشی یا تبلت خود شروع کند و اگر زمان کافی برای اتمام آن نداشت، به محض در دسترس قرار گرفتن لپ‌تاپ یا کامپیوتر خانگی‌اش، ادامه‌ی این کار را بر روی آن دستگاه انجام دهد. یا در موقعیتی دیگر، آدرس محلی خاص را بر روی اپلیکیشن نقشه‌ی لپ‌تاپ پیدا کند و با انتقال اطلاعات بین لپ‌تاپ و گوشی، مسیریابی آن مکان را بر روی گوشی انجام دهد. بعلاوه به کمک دستیار صوتی هوشمند کورتانا، وظایف و کارهایی که نیمه‌تمام مانده‌اند نیز به کاربر یادآوری می‌شوند. به طور مثال کارهایی که بر روی گوشی شروع شده‌اند و می‌توان برروی لپتاپ آنها را به اتمام رساند، به کاربر یادآوری می‌شوند.

بروزرسانی رداستون

این قابلیت جدید تحت عنوان Project Rome در کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت در ماه گذشته معرفی شده است. به نظر می‌رسد ردموندی‌ها عزم راسخی برای هماهنگ کردن تمامی محصولات مجهز به سیستم‌عامل محبوبشان دارند. با اجرایی شدن این طرح‌ها بر روی دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، می‌توان امیدوار بود که کاربران بیشتری برای خرید دستگاه‌های ویندوزی ترغیب شوند. این نوع هماهنگی بین دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌ها برای کاربران حرفه‌ای تر و مدیران و به طور کلی برای بخش تجاری و کسب وکاری بازار موبایل بسیار کارآمد است.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
نقد سریال Game of Thrones: قسمت اول فصل ۶ | P30Te...
بروزرسانی رداستون امکان انتقال روند کارها بین دستگ...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...