سهم ویندوزفون در اروپا به ۵.۹ درصد و در آمریکا به ۲.۶ درصد کاهش یافت | P30Tech


                                                سهم ویندوزفون در اروپا به ۵.۹ درصد و در آمریکا به ۲.۶ درصد کاهش یافت

ویندوزفون مایکروسافت این روزها، در شرایط چندان خوبی به سر نمی‌برد. به تازگی آمار و ارقام جدید مرتبط به سهم این سیستم‌عامل در بازار منتشر شده است. بر اساس این آمار مشخص شده سهم سیستم‌عامل موبایلی مورد اشاره در آمریکا به ۲/۶ درصد و در اروپا به ۵/۹ درصد کاهش یافته است. با زومیت همراه شوید.


آمار و ارقام سهم سیستم‌عامل موبایلی ویندوزفون از بازار در سه ماهه منتهی به فوریه ۲۰۱۶ منتشر شد. سهم سیستم‌عامل یاد شده همچنان در حال کاهش است و حالا فقط ۵/۹ درصد کل سهم بازار را در اروپا در اختیار دارد. این میزان در سال گذشته ۱۰/۱ درصد بوده که کاهش قابل توجهی را نشان می‌دهد. همچنین در ماه گذشته در بازه‌ی زمانی مشابه این میزان ۶/۴ درصد بوده است.

دو کشور انگلستان و ایتالیا که بیشترین سهم استفاده از سیستم‌عامل ویندوزفون را دارند نیز به ترتیب به ۶/۲ درصد و ۶/۷ درصد، کاهش یافته‌اند. سیستم‌عامل موبایلی ردموندی‌ها سال گذشته در ایتالیا ۱۴/۴ درصد از بازار این کشور را در اختیار داشت.

در هیچ ناحیه‌ی دیگری سهم ویندوزفون بیشتر از دو کشور یاد شده نیست و به عنوان مثال در آمریکا ۲/۶ درصد و در چین تنها ۰/۹ درصد است.

از آنجا که مایکروسافت در سال جاری هیچ دستگاه جدید دیگری را عرضه نخواهد کرد، به نظر می‌رسد شرکای تجاری و تولیدکنندگان دیگر نیز منتظر استفاده از ویندوز ۱۰ موبایل هستند و شاید سهم سیستم‌عامل مورد اشاره از این طریق باز هم به روزهای ۶ تا ۱۲ ماه قبل بازگردد.

در تصویر زیر می‌توانید آمار و جزئيات بیشتر را در این رابطه مشاهده کنید.

winphone share


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
نگاهی نزدیک به TalkBand B3 از هوآوی | P30Tech
دوربین بدون آینه Lumix GX85 پاناسونیک معرفی شد | P...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...